MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı, yaraları sarmaya devam ediyor

6 Şubat’taki asrın felaketinin ardından Elbistan başta olmak üzere deprem bölgelerine yardım ulaştırmak için seferber olan MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı, yaraları sarmaya devam ediyor.

Antalya’daki Elbistanlılarla koordine halinde organizasyonlar düzenleyen MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı, başta öğrenciler olmak üzere depremzedelere kırtasiye ve giyim gibi yardımları ulaştırıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muratpaşa İlçe Teşkilatı, asrın felaketinin ardından seferberlik ruhuyla deprem bölgelerine yardım ulaştırmanın gayretinde oldu. İlk dönemde gıda, giyecek, soba, battaniye ve hijyen malzemeleri başta olmak üzere birçok yardımı afetzedelere gönderen MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı, aradan geçen 9 aydan fazla sürede de bu çalışmalarına ara vermedi.

Muratpaşa ve Antalya’nın diğer ilçelerindeki Elbistanlılarla sürekli iletişim halinde olan MHP İlçe Başkanlığı, okulların açılmasıyla birlikte ihtiyaç sahibi öğrenciler için kolları sıvadı. Temin edilen kırtasiye malzemeleri ve çantalarla depremzede çocukların yüzünü güldüren MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı, öğrenciler çetin kış aylarında üşümesin diye bot ve mont yardımı için de harekete geçti. MHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı’nca Elbistan’a gönderilen malzemeler, belirlenen dar gelirli öğrencilere ulaştırılıyor.

MHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı’nın kendilerini unutmaması nedeniyle teşekkür eden Elbistanlı depremzedeler, “Antalya’dan Elbistan’a kurdukları gönül köprüsünde katkı sunan, destek veren herkesten Allah razı olsun” dediler.

MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı’nın, imkanlar ölçüsünde tüm deprem bölgeleri için yaraları sarmayı ve dertlere derman olmayı sürdüreceği belirtildi.

15 Kas 2023 - 14:06 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami Yıldız