Demiroğlu Vinç Elbistan’dan profesyonel hizmet  

Elbistan ve çevre ilçelerde vinç, sepetli vinç, personel yükseltici kiralama ihtiyaçlarına profesyonel bir çözüm sunan Demiroğlu Vinç Elbistan, küçük yüklerden ağır kaldırmalara kadar her iş için uygun vinç hizmeti veriyor.

Demiroğlu Vinç Elbistan’dan profesyonel hizmet  
Haber albümü için resme tıklayın

Demiroğlu Vinç Elbistan işletme sahibi İbrahim Demir, müşterilerin talepleri doğrultusunda 7 gün 24 saat, zamanında, hızlı ve kaliteli hizmet verdiklerinin belirterek, “Sıva, boya, tamir, tadilat ve tüm vinç işlerinde her bütçeye uygun fiyatlarla deneyimli ve alanında uzman ekiplerle Elbistan, Afşin, Göksun ve Nurhak’ta hizmet veriyoruz. İşletmemiz, farklı kapasitelerdeki vinçler ve sepetli vinçler ile geniş bir araç filosuna sahiptir. Bu sayede her türlü iş için müşterilerimize uygun çözümler sunuyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla birleştirerek müşterilerimizin çözüm ortağı oluyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeydir” dedi.

Demir, “İnşaat projelerinizde, ağır yüklerin kaldırılması veya taşınması gerektiğinde profesyonel vinç kiralama hizmetimizle yanınızdayız. Yüksek kapasiteli vinçlerimizle her türlü işi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabiliriz. İnsanların yükseklere erişmesi gereken durumlarda personel yükseltici kiralama hizmetimizle güvenli bir çalışma platformu sağlıyoruz. İnşaat, temizlik veya bakım işleriniz için en uygun çözümü sunuyoruz. Yüksek yerlere erişim sağlamanız gerektiğinde sepetli vinçlerimiz ideal bir çözümdür. Bakım işleri, tabela montajı veya ağaç kesimi gibi işler için sepetli vinçlerimizle sizlere yardımcı oluyoruz. Elbistan ve çevre ilçelerde vinç, sepetli vinç, personel yükseltici kiralama işlemleri için 0 543 718 31 50 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirler” şeklinde konuştu.

31 Eki 2023 - 16:19 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami Yıldız