Türkiye yüzyılı kutlamaları çelenk sunumuyla başladı

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Elbistan’da çelenk sunma programı düzenlendi. Elbistan’da, Cum...

+5
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Elbistan’da çelenk sunma programı düzenlendi.

Elbistan’da, Cumhuriyet'in 100'üncü yıldönümü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla çelenk sunma töreni düzenlendi.

Törende; Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk anıtına Elbistan Kaymakamı Yunus Ataman, Elbistan Belediye Başkan Vekili Ali Demir tarafından çelenk sunuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından tören sona erdi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Pazar günü Cumhuriyet Meydanı’nda saat 10.00’daki programla devam edecek.

Törene, Elbistan Kaymakamı Yunus Ataman, Elbistan Belediye Başkan Vekili Ali Demir, Elbistan Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Sarı, koordinatör kaymakamlar, emniyet ve askeri personeller, daire amirleri ve kurum müdürleri, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur, MHP Elbistan İlçe Başkanı Üzeyir Bostan, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

28 Eki 2023 - 13:59 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Muhabir  Hakan Ceran