ELOFF, Çorum’da 2 madalya kazandı

Elbistan Doğa Sporları ve Off-road Kulübü (ELOFF) sporcuları, Çorum’da düzenlenen off-road şenliğinde, 1’i birincilik olmak üzere 2 kupa kazandı.

ELOFF, Çorum’da 2 madalya kazandı
ELOFF, Çorum’da 2 madalya kazandı
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Çorum Belediyesi ve Çoroff Team Offroad Arama ve Kurtarma Derneği işbirliğinde düzenlenen Çorum Off-Road Festivali, nefes kesen yarışlara sahne oldu. Off-Road yarışları pazar günü eski Çimento Fabrikası Arazisinde hazırlanan özel parkurda gerçekleştirildi. Çorum’un yanı sıra çeşitli illerden Off-Road tutkunlarının katıldığı yarışlara ilgi yoğun oldu. Zorlu parkurda nefes kesen yarışlara sahne olan etkinlik, alanı dolduran vatandaşlar tarafından büyük bir heyecanla izlendi.

Etkinlik sonunda kategorilerinde dereceye giren yarışmacılara ödüllerini takdim eden Başkan Aşgın “Çorum’da bizlere bu etkinliği yaşatan Çoroff ekibine ve farklı illerden şehrimize gelen tüm Off-Road ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

Elbistan Doğa Sporları ve Off-road Kulübü (ELOFF) da, Çorum’daki yarışta boy gösterdi. ELOFF Başkanı Galip Şahin, Türkiye genelindeki off-road şenliklerine katılmaya ve Elbistan’ın adını duyurmaya devam ettiklerini söyledi.

Tokat’ın ardından Çorum’daki şenliklerde de yer aldıklarını belirten Şahin, zorlu yarışlar sonrasında S5 pikap klasmanında birincilik ve S5 genel klasmanda da üçüncülük olmak üzere 2 kupa kazandıklarını ifade etti.

Şahin, Çorum’daki başarıdan dolayı tüm kulüp sporcularını tebrik etti.

17 Eki 2023 - 15:43 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice Köker