Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı 14.  kez kapılarını açıyor

Türkiye genelinde ülkenin en büyük 2. Atasay mağazası olan Atasay Altın Elbistan Mağazası tarafından 14.’sü düzenlenecek olan “Atasay Altın & Pırlanta Çadırı” etkinliğinde birbirinden şık ve tasarım harikası ürünler bölge halkının beğenisine sunulacak.

Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı 14.  kez kapılarını açıyor
Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı 14.  kez kapılarını açıyor
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Her yıl kapsamlı olarak organize edilen ve yoğun ilgiyle karşılanan “Atasay Altın & Pırlanta Çadırı”  bu yıl kapılarını 17-24 Ekim tarihleri arasında Kuyumcular Çarşısında bölge halkını ve müşterilerine 14. kez açıyor.

17 Ekim Salı günü VIP olarak özel sunum yapacak olan Atasay Altın Pırlanta Çadırında 18-24 Ekim tarihlerinde ise genel ve kapsamlı ürün satışları gerçekleşecek. Altın, mücevher ve takı dünyasının tüm ürünlerin sunumu yapılacak.

Atasay Altın Elbistan’ın 3 katlı ve bin metrekare kapalı alana sahip yeni mağazaları ile Elbistan ve bölge halkına hizmet vermeye devam ettiklerini belirten işletme sahibi Mehmet Kıvanç, “Atasay Altın Pırlanta Çadırında tüm seçkin ürünleri inanılmaz fiyatlarla beğeniye ve satışa sunacaklarını söyledi.

Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı 14.  kez kapılarını açıyor

Atasay Elbistan Mağazası İşletme Sahibi Mehmet Kıvanç, her yıl büyük ilgiyle karşılanan Atasay Altın & Pırlanta Çadırı organizesinin 14. geleneksel etkinliğini gerçekleştireceklerini ifade ederek, 17-24 Ekim tarihleri arasındaki sıra dışı ve göz kamaştırıcı organizeye Elbistan ve bölge halkı ile tüm müşterilerine açık davette bulundu.

Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı 14.  kez kapılarını açıyor

Kıvanç, sektörde büyük heyecan yaratan organize hakkında kamuoyuna yaptığı açıklama ve açık davette şunları söyledi:

“Asrın felaketinin ardından yeni bir heyecanı yeni dönemde bir kez daha hayata geçirecek olmanın mutluluğu içindeyiz. Her yıl geleneksel olarak organize edilen Atasay Altın & Pırlanta Çadırı ile yine yüzlerce altın, pırlanta ve mücevheri halkımızın beğenisine sunacağız. 17 Ekim Salı günü VIP olarak özel sunum yapacağız. 18-24 Ekim tarihleri arasında da genel ve kapsamlı ürün satışları gerçekleştireceğiz. Altın, mücevher ve pırlantadan oluşan yüzlerce üründeki şok indirimler davetlilerimizi ve misafirlerimizi çok şaşırtacak. Büyük ve beklenen buluşmaya

15 Eki 2023 - 11:15 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice Köker