Alagöz, MHP’nin Siyaset ve Liderlik Okulu’na kabul edildi

Uzun yıllar Elbistan Ülkü Ocakları’nda yöneticilik yapan ve Milliyetçi-Ülkücü Hareketin içinde farklı kademelerde görev üstlenen Abdullah Alagöz, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Siyaset ve Liderlik Okuluna kabul edildi.

Alagöz, MHP’nin Siyaset ve Liderlik Okulu’na kabul edildi
Haber albümü için resme tıklayın

Bu yıl 19.dönem eğitimine başlayacak olan MHP Genel Merkezi, 40 kişiden oluşan Siyaset ve Liderlik Eğitimine, uzun yıllar Milliyetçi-Ülkü Hareketin içerisinde çeşitli kademelerde aktif rol alan Abdullah Alagöz’ü de dahil etti.

Alagöz, Siyaset ve Liderlik Okuluna kabulünü sosyal medya hesapları üzerinden, “Milliyetçi Hareket Partisi 19.dönem Siyaset ve Liderlik Okuluna; MHP İl Başkanımızın yönlendirmesi, MHP Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Filiz Kılıç ve MHP MYK üyesi Doç. Dr. Turan Şahin’in tavsiyesi ve liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin takdirleriyle kabul edilmiş bulunmaktayım.”diyerek duyurdu.

Elbistan Ülkü Ocakları Başkanı Muammer Zencirkıran’da; “Ocaklarımız bünyesinde uzun yıllar başarılı çalışmalar yürüten kıymetli dava arkadaşımız, kardeşimiz Abdullah Alagöz’ün, liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi tarafından 19.dönem Siyaset ve Liderlik Okuluna kabul edilmesi, bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. İnanıyorum ki; Abdullah Alagöz, bu sorumluluğu da hakkıyla yerine getirip, davasına hizmet noktasında bir adım daha atacaktır. Kendisini tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

 

Abdullah Alagöz kimdir?

 Elbistan’ın Büyükyapalak Mahallesi nüfusuna kayıtlı. İlk ve orta öğrenimini Elbistan’da, üniversite eğitimini ise Erciyes Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde Mühendislik Fakültesinde tamamladı. Devlet, Yeni Düşünce ve Göçebe gibi dergilerde makaleleri yayınlandı. Uzun yıllar Ülkü Ocakları’nda yöneticilik yaptı.

14 Eki 2023 - 14:49 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice Köker