İlknur Eczanesi, törenle hizmete açıldı

Elbistan'da eczacılık sektörüne yeni bir isim daha katıldı. Eczacı İlknur Bütün, tarafından işletilecek İlknur Eczanesi, düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı.

İlknur Eczanesi, törenle hizmete açıldı
İlknur Eczanesi, törenle hizmete açıldı
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhuriyet Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olan Eczacı İlknur Bütün tarafından işletilecek İlknur Eczanesi, Güneşli Mahallesi, Malatya Caddesi  üzerinde hizmete başladı.

Yapılan duanın ardından eczanenin açılış kurdelesini, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur, Maden-İş Sendikası Elbistan-Afşin Şube Başkanı Adil Bölükbaşı, 14. Bölge Kahramanmaraş Eczacı Odası Başkanı Ebru Kaya ve eczacı İlknur Bütün birlikte kestiler.

Hizmete açılan eczanede vatandaşlar, ilaçların yanı sıra kişisel bakım ürünlerini, bebek ürünlerini ve birçok sağlık ürününü bulma imkânına sahip olacak.

Eczacı İlknur Bütün, “Eczanemizde tüm resmi kurumların reçetelerini veriyoruz. Ayrıca eczanemizde anne-bebek ürünleri, kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünler ve vitamin ürünlerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahibiz” dedi.

03 Eki 2023 - 16:41 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice Köker