Keçiören Belediyesi’nden kardeş şehir Ekinözü’ne hizmet binası desteği

Keçiören Belediyesi, 6 Şubat’taki depremde hizmet binası ağır hasar alan ve yıkılan Ekinözü Belediyesi’ne yeni hizmet binası yapacak.

Keçiören Belediyesi’nin deprem bölgesine olan desteği sürüyor. 6 Şubat’taki depremin ardından bölgede yaraları sarmak için kardeş şehir ilan ettikleri Ekinözü’nde birçok yardım çalışmasına imza atan Keçiören Belediyesi, felakette yıkılan Ekinözü belediye hizmet binasının yerine yenisini yapacak. Söz konusu yeni hizmet binası, toplamda 570 m² oturuma sahip olacak. Ayrıca 60 m² büyüklüğünde de bir bina daha yapılacak.

Keçiören Belediyesi’nin Ekinözü’nde yapacağı hizmet binası için ihale yayımlandı. EKAP’ta yayımlanan ihaleye göre, söz konusu hizmet binası yapımını üstlenecek firmaya 300 gün süre tanınacak. İhale ise, 18 Ekim Çarşamba günü düzenlenecek. Açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek ihaleye teklifler aynı gün saat 14.00’e kadar elektronik ortamda verilebilecek. İhaleyle ilgili ayrıntılı bilgiye, https://www.elbistaninsesi.com/haber/16788195/bina-insaati-yaptirilacaktir linkinden ulaşılabilinecek.

02 Eki 2023 - 14:43 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Muhabir  Sami Yıldız