Elbistan’a teslim edilen ilk TOGG’a büyük ilgi

Elbistan’da teslim edilen ilk yerli ve milli otomobil TOGG'a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Elbistan’a teslim edilen ilk TOGG’a büyük ilgi
Elbistan’a teslim edilen ilk TOGG’a büyük ilgi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG'un, Elbistan’da ilk teslim edilen aracı ‘Kula’ grisi oldu. TOGG’un sahibi olan Massey Ferguson Bölge Bayi Demir Ticaret tarafından alınan TOGG, Elbistan sokaklarında ve caddelerinde dolaşmaya başladı. Firmanın showroomunda sergilenen 46 TOG 099 plakalı TOGG’a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Vatandaşlar, akıllı cihazı daha yakından görebilmek ve fotoğraf çekilmek için birbirleriyle yarışırken, caddelerde boy gösteren TOGG'u, trafikte seyreden araçların sürücüleri de korna çalarak selamlıyor.

Elbistan Massey Ferguson Bayii yetkilisi Naci Demir, sadece bir otomobil değil, aynı zamanda inovasyon, tasarım ve mühendisliğin bir araya geldiği TOGG’u, Elbistan’la buluşturmanın mutluluğu ve heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Demir, “Caddede dolaşırken vatandaşlar fotoğraf çektirmek istiyor. Firmamızın showroomunda sergiliyoruz TOGG’u. Türkiye'nin yerli ve milli gururu olan otomobile, ilçede hemen her yaştaki vatandaşların ilgisi büyük. Özellikle gençler ve çocuklar fotoğraf çekiyor. İçini merak edenler var. Araca binip, her yerini uzun uzun inceliyorlar” ifadelerini kullandı.

18 Ağu 2023 - 15:24 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hakan Ceran