Şantiye Teknik Yapı güçlendirme için profesyonel çözümler sunuyor

Şantiye Teknik Yapı, 23 yıllık sektör deneyimi ile deprem sonrasında son teknoloji mühendislik çözümleri ile binaları güçlendirerek hayat koruma misyonunu üstleniyor.

Şantiye Teknik Yapı güçlendirme için profesyonel çözümler sunuyor
Şantiye Teknik Yapı güçlendirme için profesyonel çözümler sunuyor
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan’da, anahtar teslim şeklinde inşaat projelerini de üstlenen Şantiye Teknik Yapı, uzman ekibi ve çeyrek asra yaklaşan tecrübesi ile en yüksek dayanıklılıkta deprem güçlendirme hizmeti sağlıyor.

Şantiye Teknik Yapı kurucusu inşaat mühendisi Öztürk Karataş, 6 Şubat’taki asrın felaketi sonrasında hasar alan binaların binaların yeniden dönüşümünün hayati değer taşıdığını söyledi.

İnsanların, binalarıyla ilgili gelecek endişesi taşımadan yaşamlarını sürmek için profesyonel bir ekiple çözüm önerileri sunduklarını belirten Karataş, “Önceliğimiz, üstlendiğimiz her projeyi, en zorlu deprem standartlarını karşılayacak şekilde tamamlayıp vatandaşlarımızın hayatını korumak” dedi.

Bu güne kadar 40’ı okul ve 100’ü de konut olmak üzere birçok yapının güçlendirilmesi projesinde imzalarının olduğunu dile getiren Karataş, “Deprem güçlendirmesi alanında öncü bir mühendislik firması olarak, en ileri teknoloji ve inovatif çözümlerle sektörümüzde standartları belirlemeyi ve deprem güçlendirmesi konusunda bilinç ve anlayışı yaymayı hedefliyoruz. 1999 yılından bu zamana kadar, birçok projeden alnının akıyla çıkan firmamız, çeyrek asra ulaşan deneyim ve birikimi ile Elbistanlı hemşerilerimizin hizmetine devam etmektedir.

Yaşadığımız depremin ardından orta ya da az hasarlı binaların yeniden dönüşümü konusunda vatandaşlarımızın en güvenilir çözüm ortağı olmak istiyoruz. Güçlendirme öncesi tüm testler, performans analizi, güçlendirme projeleri, ruhsatlandırma ve güçlendirme uygulamaları ile yapılarınızı dayanıklı ve sağlam birer sıcak yuvaya dönüştürüp deprem endişesi taşımadan yaşam süreceğiniz yapılar haline getiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Tüm çalışmalarının üniversite onaylı ve lisanlı şekilde yapıldığının altını çizen Şantiye Teknik Yapı kurucusu Öztürk Karataş, “Güçlendirme çalışmaları çok spesifik bir konu olduğu için titizlikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Analiz ekibimiz mevcut mimari ve yapısal sistem üzerindeki tüm test ve çözümlemeler doğrultusunda vatandaşlarımıza en uygun onarım ve güçlendirme yöntemleri ile ilgili seçeneklerin oluşturmaktadır. Ayrıca, anahtar teslim şeklinde inşaat projelerini de üstlenmekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler ve projelerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız; 0530 480 0936 veya 0531 846 4410 numaralı telefonlardan ulaşabilir. Yüz yüze görüşmek isteyen vatandaşlarımızı da Hoca Ahmet Yesevi İşhanı 2.kattaki ofisimiz ile eski belediye hizmet binasının olduğu konteyner kentte 9 nolu konteynere bekliyoruz” şeklinde konuştu.

07 Ağu 2023 - 16:37 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami Yıldız