Çelik: “Kızılay fedakarca çalışmaya devam ediyor”

Türk Kızılay Kahramanmaraş Şube Başkanı Mustafa Edip Çelik, deprem nedeniyle sahada yoğun faaliyet gösteren Türk Kızılay Elbistan ve Afşin Elbistan ilçe şubelerini ziyaret etti.

Haber albümü için resme tıklayın

Çelik, Elbistan Şube Başkanı Mustafa Akan ve Afşin Şube Başkanı Ünal Peköz’le yaptığı istişarelerde; şube başkanlarına teşekkür ederek, başarılı çalışmalarından dolayı takdirlerini iletti.

Çelik, “Elbistan ve Afşin ilçelerimizdeki Kızılay şubelerimizin fedakarca yürüttüğü çalışmaları görmekten büyük memnuniyet duyduk. Bu güzide şube başkanlarımızla yapıcı istişarelerde bulunarak, daha etkin ve verimli yardım projelerine imza atmayı hedefliyoruz" dedi.

Kızılay olarak, Kahramanmaraş ve çevresindeki depremzedelerle ihtiyaç sahibi insanlara ulaşmak ve yardım elini uzatmak için kararlılıkla çalıştıklarını vurgulayan Çelik, tüm gönüllülere ve destekçilere teşekkür ederek, Kızılay'ın insana değer veren, toplumsal dayanışmayı güçlendiren bir kuruluş olarak çalışmalarını sürdüreceğini ifade etti.

Çelik, Kızılay'ın Elbistan ve Afşin’deki sosyal sorumluluk projeleri ile ihtiyaç sahiplerine ulaşma çabasının daha da güçlenerek devam edeceğini dile getirdi.

Muhabir / Sami Yıldız

26 Tem 2023 - 15:17 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel