Salon Seher, yeni yerinde hizmete devam ediyor

Elbistan’da, güzelliğine güzellik katmak isteyen bayanların tercih ettiği Salon Seher, yeni yerinde hizmetlerine devam ediyor.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan’da, güzelliğine güzellik katmak isteyen bayanların tercih ettiği Salon Seher, yeni yerinde hizmetlerine devam ediyor.

Salon Seher işletmecisi Seher Dağ, uzman ekibiyle birlikte gelin başı ve türban tasarımının yanında profesyonel makyaj gibi birçok hizmeti Elbistanlı bayanlara sunduklarını söyledi.

Göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmak isteyen bayanları, Ceyhan Nehri kenarı Modelce Halı arkasındaki yeni merkezlerine beklediklerini dile getiren Dağ, “Bu sektördeki tecrübe ve birikimimi, Elbistanlı bayanların her zaman güzel ve bakımlı görünmesinde üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Kuaför ve güzellik hizmetlerimizin tamamını alanlarında profesyonel, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan uzman kadromuzla hijyenden ve kaliteden ödün vermeden sürdürüyoruz. İlk günkü heyecanımızla, Ceyhan Nehri kenarı Modelce Halı arkasındaki yeni merkezimizde yolumuza her zaman güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz” dedi.

‘Bizimle her zaman güzel görüneceksiniz’ sloganıyla hareket ettiklerini vurgulayan Seher Dağ, “Bizi tercih eden tüm bayanların kendini iyi ve özel hissetmesini sağlamakta iddialıyız. Gelin başı, türban tasarımı, profesyonel makyaj, keratin botoks, ombre ve aklınıza gelen her şeyi Salon Seher’de bulabilirsiniz. Kendinizi uzman ellere teslim edin. Güzelliğinizi herkes kıskansın istiyorsanız 0541 632 61 08 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Muhabir/  Hakan Ceran

23 Tem 2023 - 11:00 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel