Ekinözü Ziraat Odası Başkanı Seyfullah Pamuk güven tazeledi

Ekinözü Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerinde mevcut başkan Seyfullah Pamuk, güven tazeleyerek yeniden göreve seçildi.

Ekinözü Ziraat Odası’nda seçim heyecanı yaşandı. Açılış ve yoklamanın ardından divanın oluşturulduğu genel kurul; saygı duruşunda bulunulmasının ardından okunan İstiklal Marşı ile devam etti. Geçmiş dönemlere ait bilançolarının okunduğu genel kurulda 2023-2026 yılı tahmini bütçesi kabul edildi. Yönetimin ibrasının ardından seçimlere geçildi. Mevcut başkan Seyfullah Pamuk, delegelerin desteği ile yeniden bu göreve seçildi.

Seçim sonrasında değerlendirmelerde bulunan Ekinözü Ziraat Odası Başkanı Seyfullah Pamuk, destek ve güvenlerinden dolayı delegelere teşekkür etti.

Ekinözü’ndeki tüm çiftçi ve üreticilere en iyi hizmeti sunmak için çaba göstereceklerini vurgulayan Pamuk, “Çiftçilerimiz bu görevi tekrar bize verdi. Biz de bundan sonra çiftçilerimize, şehrimize daha iyi hizmet etmek için çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizin en önemli geçim kaynağı olan tarım ve hayvancılığın gelişmesi için üzerimize düşeni fazlasıyla yapmanın gayretinde olacağız. Çiftçimizin ve üreticimizin her sorununda yanlarında olacağız. Onların sesinin duyulması, sorunlarının çözümü için buradayız. Şehrimiz ve ülkemiz için omuz omuza vererek üretmeye devam edeceğiz. Bana ve yönetimimize duyulan güvenden dolayı herkese teşekkür ediyorum. Seçim sonuçları, ilçemize ve çiftçimize hayırlı olsun. Allah utandırmasın” şeklinde konuştu.

Muhabir / Hatice Köker

14 Tem 2023 - 17:07 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel