Formül Kurs Merkezi yeni eğitim öğretim dönemine hazır

Formül Kurs Merkezi, teknik, eğitim ve öğretim kadrosu ile 2023-2024 eğitim öğretim dönemine “merhaba” dedi.

Formül Kurs Merkezi yeni eğitim öğretim dönemine hazır
Formül Kurs Merkezi yeni eğitim öğretim dönemine hazır
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Deneyimli ve uzman kadrosu ile öğrencilerin hayallerini gerçeğe dönüştürecek bir anlayışla yola çıkan Formül Kurs Merkezinin yeni dönemi yoğun ilgiyle karşılandı.

            Elbistan Final Okulları Kurucu Temsilcisi ve Formül Kurs Merkezi Kurucusu Enver Koç, ülkeyi büyük hüzne ve yasa boğan asrın felaketi 6 Şubat depremlerinin yaralarının sarılması çalışmalarının ardından, eğitim ve öğretimde köklü ve sorumlu bir kurum olmanın bilinciyle yeniden yola çıktıklarını ifade ederek, “Acılarımızı eğitimdeki başarılarımızla unutturmak ve öğrencilerimizi hayallerine kavuşturmak için eğitim öğretim alanında büyük sorumluluk taşımaya hazırız” dedi.

Ceyhan Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde 2023-2024 eğitim öğretim Dönemine “merhaba” dediklerini ifade eden,  Elbistan Final Okulları Kurucu Temsilcisi ve Formül Kurs Merkezi Kurucusu Enver Koç, “İlk etapta 4.5.6.7.8.ve 9.10.11. 12. sınıf öğrencileri için yaz kurslarına 12 Haziran 2023 tarihinde başladık. 12 Eylül 2023’e kadar devam edecek. Ayrıca yine 12 Haziran - 12 Eylül tarihleri arasında TYT, AYT ve LGS Hazırlık ve okula destek programıyla yola çıktık. Eğitimde hedefi olan tüm öğrencilerimizi davet ettik ve yoğun ilgi gördük. Tüm öğrencilerimize ve kursiyerlerimize samimi ve yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

            Formül Kurs Merkezinin standartlardan farklı üstün bir performansla eğitim verdiğini kaydeden Koç, “Depremde hayatını kaybeden tüm insanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Eğitimdeki başarılarımızla acılarımızı teselli etmek düşüncesiyle yeni dönemin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Muhabir / Sami Yıldız

12 Tem 2023 - 17:35 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel