Büyükşehir, Ekinözü Konteyner Kent’in Ulaşımını İyileştirdi

Büyükşehir Belediyesi, 150 aileye ev sahipliği yapan Ekinözü Geçici Konaklama Merkezi’nde ana ve ara yolları kilit parkeyle yeniledi. Toplamda 2 Mily...

Haber albümü için resme tıklayın

Büyükşehir Belediyesi, 150 aileye ev sahipliği yapan Ekinözü Geçici Konaklama Merkezi’nde ana ve ara yolları kilit parkeyle yeniledi. Toplamda 2 Milyon TL’lik yatırımla yolları yenilenen konteyner kentte ulaşım standardı iyileştirildi.
Depremzedelerin barınma ihtiyacını karşılamak için şehir genelinde oluşturulan geçici konaklama merkezlerinde alt ve üstyapı imalatlarına kesintisiz devam eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Ekinözü ilçesi Maarif Mahallesi’nde oluşturulan geçici konaklama merkezinde sürdürdüğü kilit parke uygulamalarını tamamladı. 150 aileye ev sahipliği yapan geçici konaklama merkezinde ana ve ara yollar 7 bin 500 metrekare kilit parkeyle kaplandı. Toplamda 2 Milyon TL’lik yatırımla yolları yenilenen Ekinözü Geçici Konaklama Merkezi’nde ulaşım standardı iyileştirildi. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, geçici konaklama merkezlerinin standardının iyileştirilmesi için alt ve üstyapı imalatlarının artarak devam ettiği belirtildi. 

Muhabir / Haber Merkezi

10 Tem 2023 - 12:24 Kahramanmaraş/ Ekinözü- Güncel