Başkan General’den genel kurula davet

Elbistan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cuma General, tüm ortaklarını 27 Ocak Cuma günü gerçekleştirilecek genel kurula davet etti.

Yoğun bir yılı geride bıraktıklarını belirten Elbistan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cuma General, kredi talebinde ciddi artış yaşandığını söyledi.

Geride bıraktığımız 2022’de de hiçbir kredi kooperatif ortağını mağdur etmemek için azami gayret gösterdiklerini anlatan Başkan General, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın zor gününde yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kooperatifin iş ve işlemleri ile ilgili 2022 yılı genel kurul takviminin belli olduğunu ifade eden Elbistan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cuma General, tüm ortaklarını programa davet etti.

Genel kurulun, 27 Ocak Cuma günü saat 10.00’da Alyans Düğün Salonu’nda gerçekleştirileceğinin bilgisini veren Başkan General, “Genel kurulumuzu, gücümüzü aldığımız ortaklarımızla birlikte gerçekleştireceğiz. Tüm ortaklarımızı genel kurulumuza bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

25 Oca 2023 - 17:19 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel