İYİ Parti Elbistan Gençlik Kolları Başkanı belli oldu

İYİ Parti Elbistan İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Ömer Faruk Yüzbaşı atandı.

Büyütmek için resme tıklayın

Kısa bir süre ilçe kongresini gerçekleştiren İYİ Parti Elbistan İlçe Teşkilatı’nda yapılanma çalışmaları sürüyor. Bu çerçevede; kongre sonrasında boşalan İYİ Parti Elbistan İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan isim belli oldu. Başkanlık görevi, İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Serhat Özdemir tarafından Ömer Faruk Yüzbaşı’ya tevdi edildi.

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Serhat Özdemir, parti olarak gençlik yapılanmasını önemsediklerini belirterek, Yüzbaşı ve ekibine başarılar diledi.

Başkan Özdemir, “Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Ömer Faruk Yüzbaşı kardeşimiz, kısa sürede yönetimini oluşturarak çalışmalarına başlayacak. İnşallah, daha aktif olarak sahada İYİ Parti bayrağını en güzel şekilde dalgalandıracak” dedi.

İYİ Parti Elbistan Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Yüzbaşı ise, üzerine düşen görevin sorumluluğunun bilincinde olduğunu vurguladı.

“Genç İYİ’lerle Elbistan siyasetinde bizde varız diyeceğiz’ ifadesini kullanan Yüzbaşı, “Şahsımı bu göreve layık gören Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi başta olmak üzere, İl Başkanımız Sayın Süleyman Tekerek’e, İlçe Başkanımız Sayın Serhat Özdemir’e teşekkür ederim. Şehrimizden başlayarak ülkemizin gelecek aydınlık günlerini hazırlama gayesinde olacağız. Gençliğimizin verdiği enerji ile partimiz için tüm gücümüzü ortaya koyacağız” şeklinde konuştu.

 

24 Oca 2023 - 17:12 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel