Vizyon İletişim, 2022’yi şampiyonluklarla tamamladı

Elbistan Vizyon İletişim, Turkcell’in Kahramanmaraş genelindeki tüm bayileri arasında 2022 yılında yapılan işlem sayısında birincilik elde etti.

Büyütmek için resme tıklayın

GSM sektörünün lider markalarından biri olan Turkcell, yıl boyunca ulusal ve bölgesel çaplarda yarışmalar düzenliyor. Ulusal çaptaki yarışmalarda elde ettiği şampiyonluklarla 2022’ye damgasını vuran Elbistan Vizyon İletişim, Kahramanmaraş bölgesinde de tüm işlemlerde diğer bayileri geride bırakmayı başardı. Elbistan Vizyon İletişim, 2022’nin en başarılı bayisi unvanını alarak birincilik ödülünün sahibi oldu.

Elbistan Vizyon İletişim sahibi Ergün Taşolar, 2022 yılını şampiyon tamamlamanın sevincini yaşadıklarını belirtti.

Elbistan ve bölge halkının, Türkcell’e güvenini her zaman yanlarında hissettiklerini vurgulayan Taşolar, “2022 Kahramanmaraş bölgesi 40 bayi arasında 1 yılda yapılan işlemlerde bütün kategorilerde birincilik elde ettik. Faturalı hat satışı, kontörlü hat satışında ve kasko işlemlerinde 6 aydır birinciydik. 7.ayda da şampiyon olduk. Bir ilçe olarak bizlerin nüfusunu 2’ye 3’e katlayan ilçeleri geride bıraktık. Elbistan’ı hak ettiği yere taşıdık. Hemşerilerimizin bizlere verdiği desteğe müteşekkiriz.

Elbistan’ımızın adını 2023’te de şampiyonluk kürsüsüne yazdırmak için gayretimizi sürdüreceğiz.  Türkcell ailesine, Bölge Müdürümüz Sayın Nihat Kurtoğlu’na satış yöneticimiz Fatih Erdem, Mehmet Öztürk, Eshabil Büyüksapan ve Devabil Kahveci’ye teşekkür ediyoruz” dedi.

23 Oca 2023 - 17:03 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel