Mermer Masa Modelleri ve Fiyatları

+1
Video için play'e tıklayın

Sağlıklı olması adına en çok tercih edilen yemek masası ve mutfak masası modelleri, mermer olanlar oluyor. Hem kolay temizlenebilmesi hem de sağlıklı olması ev dekorasyonlarında kullanılması adına oldukça önemli olan mermer masa modelleri; Ertaş Granit - Mermer tarafından özel olarak tasarlanarak üretilmektedir.

Emperador Mermer Masa Modelleri

Genellikle kahverengi tonlarda olan emperador mermer çeşidi, örümcek ağı damarları ile süslenen doğal taşlarla uyumlu mermer türüdür. Emperador Mermer, doğal taş görünümü sayesinde mobilya tasarımcılarının en çok tercih ettiği mermer çeşididir. 

Bruno Perla Mermer Masa

Yüksek kaliteli mermer olarak bilinen Bruno Perla Mermer, iç tasarım projelerinde koyu renkleri ve asil bir görüntüyü sevenler için özel olarak kullanılan bir mermer türüdür. Bruno Perla Mermer, Türkiye kökenli bir mermer çeşididir.

Açık kahverengi ve koyu kahverenginin birbirine karışmasından oluşan kahverengi mermer olarak da bilinen Bruno Perla, kremsi damarlara sahiptir.

Mermer Masa Fiyatları

Mermer masa fiyatları, mermerin türüne ve masanın boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle de mermer masa fiyatları hakkında tek bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır.

Ertaş Granit - Mermer tarafından özel olarak hazırlanan mermer masa modellerinin fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için firma ile iletişime geçebilir veya firmayı ziyaret ederek ürünleri hakkında bilgiyi daha yakından alabilirsiniz.

03 Oca 2023 - 14:49 - Güncel