Sporium’dan yılın son kampanyası

Elbistan'da spor giyimin öncülerinden olan Sporium mağazası düzenlediği yılın son kampanyası ile tüm ürünlerde yüzde 20 indirim imkanı sunuyor.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Dünyaca ünlü spor markalarının yer aldığı Sporium mağazasında birbirinden şık spor kıyafetleri, ayakkabılarda 31 Aralık tarihine kadar geçerli yüzde 20 indirim kampanyası düzenleniyor.

Dulkadiroğlu Caddesi üzerinde hizmet veren Sporium mağazası,2022 yılını düzenlediği yüzde 20 indirim kampanyası ile geride bırakıyor.

Sporium mağazası birbirinden şık spor kıyafetler, ayakkabılar, montlar, sweatlerde yılın son kampanyası ile 31 Aralık tarihine kadar yüzde 20 indirim imkanı sunuyor.

Yılın son kampanyası hakkında bilgi veren işletme sahibi Hulusi Özcan, “Mağazamızda spor kıyafetlerinden, önde gelen markaların spor ayakkabılarına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile Elbistan ve bölge halkına hizmet veriyoruz. Düzenlediğimiz yılın son indirim kampanyası ile tüm ürünlerde 31 Aralık tarihine kadar geçerli yüzde 20 indirim yapıyoruz. Spor giyinmeyi ve sporseverleri kampanyamızdan faydalanmaları için mağazamıza bekliyoruz. Kaliteli ürün, uygun fiyat ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile spor giyinmeyi ve sporseverlerin hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

28 Ara 2022 - 16:59 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel