Modoko İtalyan Mobilya Tasarımları ve Markaları

 İtalyan mobilya tasarımları, hem dünya çapında hem de ülkemizde en çok fark yaratan ve özellikle de evini modern anlamda dekore etmek isteyen insanla...

Video için play'e tıklayın

 İtalyan mobilya tasarımları, hem dünya çapında hem de ülkemizde en çok fark yaratan ve özellikle de evini modern anlamda dekore etmek isteyen insanlar için bir örnek taşıyan mobilya modelleri oluyor.

 Konfor alanlarını çok daha şık ve aynı zamanda da daha lüks bir yer haline getiren İtalyan mobilya tasarımları, her dönemde kullanılması sayesinde de modası asla geçmeyecek modellerin başında geliyor.

Türkiye’de de özellikle son zamanlarda daha çok adı duyulan ve şıklığı ile göz kamaştıran İtalyan mobilya tasarımları, birbirinden farklı bir bakış açısı ile sizlere sunulmaktadır.

 Modoko Mobilyacılar Çarşısı 

Modoko, Türkiye’nin bilinen en önemli mobilya firmalarının bir arada bulunduğu önemli bir alan. Gerek modern mobilya modelleri gerekse de diğer tüm dekorasyon modelleri için özel olarak üretim yapan mobilya firmalarının bir arada bulunduğu Modoko’da yer alan Bassi Design firması, İtalyan mobilya tasarımları ve İtalyan mobilya modellerinin bulunduğu bir alan olarak karşımıza çıkıyor.

Alanında uzman ve başarılı iç mimarların bir arada bulunduğu ve aynı zamanda da başarılı bir üretim ekibi ile de farkını ortaya koyan Bassi Design, konforlu bir alan yaratmak için sizleri mağazasına beklemektedir. 

Mobilya üretiminin yanı sıra iç mimarlık hizmeti de sunan Bassi Design, lüks ve modern bir ev dekorasyonu yaratmak adına sizlere çözüm ortaklığı sunmaktadır.

 İç mimarlık hizmeti

 İç mimarlık desteğine sahip olmak ve başarılı mimar ile ev dekorasyonunu yapmak kişilerin üzerinden hem ciddi bir yük almakta hem de yaşam alanlarını daha profesyonel gözler ile başarılı bir şekilde tasarlanmasını sağlamaya yaramaktadır.

Bassi Design, modern mobilya firmaları arasında en dekoratif fikirlere sahip olan mobilya firmalarının başında geliyor. Başarısını müşterilerinden almış olduğu geri dönüşlerden kazanan Bassi, standart ve tasarım ev dekorasyon ürünlerinin yanı sıra ev dekorasyonu projeleri de hazırlamaktadır.

Hazırlamış olduğu ev dekorasyonlarında şıklığı ve lüksü göz önünde barındıran Bassi, kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamış olduğu dekorasyon projelerini ve dekorasyon fikirlerini sizler için iç mimarlarına tasarlatmakta ve sizlere sunmaktadır. Bassi iç mimarlarının sunmuş olduğu özel dekorasyon projeleri, 3D çizim tekniği ile geniş bir alanda müşterilere sunulmakta ve projelerin son halleri üzerinde detaylı incelemeler müşteriler ile birlikte yapılmaktadır.