Tolga İletişim yeni yerine taşındı

Elbistan’da 7 yıldan beri cep telefonu ve aksesuar satışı ile teknik servis hizmeti veren Tolga İletişim Mağazası, Hulusi Efendi Caddesi’ndeki yeni yerinin açılışını gerçekleştirdi.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Tolga Ceran ile Mehmet Kılınç’ın sahibi olduğu Tolga İletişim Mağazası, 2015 yılında cep telefonu satışı ve teknik servis sektöründe başladığı yolculuğunu, Hulusi Efendi Bulvarı’ndaki yeni işyerinde sürdürecek. Deneyimli personeli ile teknik servise ihtiyaç duyan cihazların onarımını en kısa süre ve ekonomik çözümlerle sağlayarak sektördeki yerini sağlamlaştıran Tolga İletişim’in yeni yerinin açılışına Elbistan Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Cuma General, Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin, Öz Elbistan Seyahat Genel Müdürü Hüseyin Bölükbaşı ile davetliler katıldı. İşyerinin açılışı, duanın akabinde kurdele kesilerek yapıldı.

Burada bir değerlendirme yapan Tolga İletişim Mağazası’nın ortakları Tolga Ceran ve Mehmet Kılınç, müşterilerine her marka sıfır ve ikinci el cep telefonu ve geniş yelpazeye sahip aksesuar seçenekleri sunduklarını belirttiler.

İkinci el cep telefonu satışında müşteri memnuniyeti ve güvenirlilikten asla taviz vermediklerini kaydeden Ceran ve Kılınç, “İkinci el kategorisindeki cihazlarımız, deneyimli teknik personelimiz tarafından kontrolden geçirilmeden satışa sunulmaz. Piyasanın aranan marka ve modellerinin sıfır ve ikinci ellerini mağazamızda bulabilirsiniz. İkinci elde kalite ve güven, firmamızın en önemli prensibidir” şeklinde konuştular.

Mağazada, binlerce çeşit cep telefonu aksesuarı seçeneğinin de bulunduğunu anımsatan Ceran ve Kılınç, teknik servis hizmetinde de deneyim, kalite ve hızlı çözüm sunduklarını vurguladılar.

Tolga İletişim Mağazası ortakları Tolga Ceran ve Mehmet Kılınç, “Açılışımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza teşekkür ederiz. 7 yıldır da firmamızı tercih ederek sektörün öncüsü olmamızı sağlayan vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bundan sonraki süreçte de cihazlarını gönül rahatlığı ile cihaz satın almak ya da teknik servis hizmeti almak isteyen vatandaşlarımızı işyerimize bekleriz” ifadelerini kullandılar.

 

24 Ara 2022 - 17:10 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel