Avukat Ahmet Sönmez Şimşek Hukuk ve Danışmanlık Bürosu törenle açıldı

Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilciliği avukatlarından Ahmet Sönmez Şimşek, hukuk ve danışmalık bürosunu düzenlenen törenle açtı.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

Avukat Ahmet Sönmez Şimşek Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Yunus Emre Mahallesi Çeçenistan Caddesi Adalet Sarayı karşısı Suit Office’de hizmet verecek.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Avukat Ahmet Sönmez Şimşek, stajını İstanbul ve Elbistan’da tamamladıktan sonra Elbistan’da kendi hukuk ve danışmanlık bürosunu açtı.

Avukat Ahmet Sönmez Şimşek Hukuk ve Danışmalık Bürosu’nun açılışına Kahramanmaraş Barosu Başkanı Av. Muhammed Burak Gül, Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Av. Cihat Yılmaz, avukatlar ve davetliler katıldı.

Açılış töreninde konuşan Kahramanmaraş Barosu Başkanı Av. Muhammed Burak Gül, avukatların, bağımsız savunmayı temsil ettiğini ve halkın hak arama özgürlüğünün sesi ve teminatı olduğuna dikkat çekerek meslektaşı Avukat Ahmet Sönmez Şimşek’e başarı dileğinde bulundu.

Mesleğini adaletten şaşmadan sürdüreceğini vurgulayan Avukat Ahmet Sönmez Şimşek ise, “Savuma makamının kutsal bekçileri olan biz avukatların en önemli vazifesi hukuki münasebetleri düzenlemesi, her türlü anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyetine uygun olarak çözümlenmesini sağlamaktır. Savunma hakkının en iyi temsilcilerinden biri olacağıma inancım tam. Yüklendiğim tüm görevleri bu görevin kutsallığına yakışır bir şekilde özen, doğruluk ve onur içinde yerine getireceğim ve avukatlık ünvanının gerektirdiği saygı ve güvene uygun biçimde davranacağım bir meslek hayatım olmasını temenni ederim. Hukuk büromuzun açılışına katılan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından işyerinin açılış kurdelesini Kahramanmaraş Barosu Başkanı Av. Muhammed Burak Gül, Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Cihat Yılmaz, Avukat Özgür Çıkın ve Avukat Ahmet Sönmez Şimşek birlikte kestiler.

23 Ara 2022 - 16:23 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel