Lezzet Shop, Elbistan’ın yöresel tatlarını Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor

Elbistan’ın yöresel lezzetlerini Elbistan ve bölge halkının beğenisine sunan Lezzet Shop, ürünlerini Türkiye’nin her noktasına kargo ile ulaştırıyor.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan’da Malatya Caddesi, Kışla Caddesi ve Hacı Esat Efendi Caddesi üzerinde hizmet veren Lezzet Shop, Elbistan’ın yöresel olan Elbistan peyniri, Elbistan vakumlu peynir, kahvaltılık yayık tereyağı, yemeklik tuzlu tereyağı, Elbistan et kavurma, sucuk ve diğer tüm ürünlerini Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor.

 Lezzet Shop Kuşoğlu Süt Ürünleri yetkilileri, Elbistan’ın yöresel lezzetlerini Elbistan ve bölge halkının beğenisine sunduklarını belirterek, “Vatandaşlarımız artık daha çok organik ve doğal ürünleri tercih ediyorlar. Biz de işyerimizde organik, doğal, sağlıklı köy ürünlerini müşterilerimize taze olarak sunuyoruz. Elbistan’ın yöresel lezzetlerinin en sağlıklı ve kaliteli şekilde sofralarda yer almasını sağlıyoruz. Sağlıklı beslenmek isteyen herkesin iyi gıdalara makul fiyatlarla ulaşabilmesini sağlıyoruz. Tamamen doğal olan ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Elbistan’ın yöresel lezzetleri olan Elbistan peyniri, Elbistan vakumlu peynir, kahvaltılık yayık tereyağı, yemeklik tuzlu tereyağı, Elbistan et kavurma, sucuk ve diğer ürünlerimizi geleneksel yöntemlerle lezzetlerini kaybetmeyecek şekilde hazırlıyoruz. Şehir dışındaki müşterilerimizin talebi doğrultusunda, yöresel lezzetlerden ve memleket tatlarından mahrum kalmamaları için yöresel ürünlerimizi en doğal haliyle sizin için üretip, kargo ile sizlere ulaştırıyoruz” siparişleriniz için 413 96 47- 0532 733 82 23'nolu telefonlada bizlere ulaşabilirsiniz dedi.

22 Ara 2022 - 16:40 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel