Özel Yıldız Koleji bursluluk sınavı 7 Ocak’ta

Özel Elbistan Yıldız Ortaokulu, 2023-2024 eğitim öğretim yılı için kayıt ve bursluluk sınavı yapacak.

Büyütmek için resme tıklayın

Sınavın 7 Ocak 2023 Cumartesi günü yapılacağını söyleyen okul müdürü Nurullah Çelebi Köker, “Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kayıt ve bursluluk sınavımızı bu yıl 7 Ocak 2023 Cumartesi günü yapacağız. Sınavımız ilkokul 4. sınıflar ve ortaokul 5.-6.-7. sınıf öğrencilerine yöneliktir.  Sınavımız her sınıf düzeyinde tek seansta yapılacaktır. 4. ve 6. sınıflar saat 10.00’da, 5.-7.sınıflar saat 14.00’te başlayacaktır. Sınavımıza girmek isteyenler mutlaka giriş kartı alacaklardır. Sınav sonrası cevap anahtarı aynı gün saat 18.00’den sonra www.elbistanyildizegitimkurumlari.com internet sitemizden duyurulacaktır. Sonuçlar ise 11 Ocak 2023 tarihinde açıklanacak. Veliler öğrencilerinin sonuçlarını okulumuzdan karne şeklinde alarak değerlendirme yapabileceklerdir.

Sınavımıza bölgemizde öğrenim gören öğrencilerimiz katılabilir. Öğrenci ve velilerin kayıt imkânlarını genişletmek için okulumuz ile birlikte Özel Ayyıldız Ortaokulu, Asya Kitabevi’nde, Office Store’de ve Afşin kayıt büromuzda sınav kayıtları yapılacaktır.

Okulumuzda öğrenim görmek isteyen öğrenciler için bu sınav büyük fırsattır. Okulumuz başarılarını kazandığı Türkiye birincilikleri ile tescillemiştir. Kayıtlarımızda bu sınavı esas aldığımız için okulumuzda öğrenim görmeyi düşünen tüm öğrencileri sınavımıza girmeye davet ediyoruz. Özel Yıldız, ülkemizin seçkin liselerine binlerce öğrenci göndermiş ve göndermeye devam edecektir.

Okulumuzda öğrenim gören öğrencilerimizi en üst seviyede yetiştirmeye devam ediyoruz. Özel Yıldız değerler eğitimi ile akademik başarıyı bütünleştiren bir eğitim kurumudur” dedi.

21 Ara 2022 - 17:01 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel