İYİ Parti ailesi istişare toplantısında buluştu

İYİ Parti Elbistan İlçe Teşkilatı’nın olağan kongre sonrasında ilk istişare toplantısını gerçekleştirdi.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

Toplantıya, İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel, Elbistan İlçe Başkanı Serhat Özdemir, İl Başkan Adayı Süleyman Tekerek, il yönetimi ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantının ilk konuşmasını yapan İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Serhat Özdemir, seçimlerin ardından partisinin gücüne güç katacak çalışmalara ağırlık verdiklerini söyledi.

Her zaman sahada olacaklarını ve vatandaşın nabzını tutmaya gayret ettiklerini vurgulayan Başkan Özdemir, “Siyasi görüşüne bakmadan tüm hemşerilerimizi dinlemeye çalışıyoruz. Kapı kapı dolaşarak, İYİ Parti’nin gönüllerdeki yerini sağlamlaştırmak istiyoruz. Yeni dönemde hazırladığımız çalışma programı doğrultusunda yönetim kurulumuzla birlikte oluşturduğumuz komisyonlar, gece gündüz demeden sahada olacak. Dertleri her gün katmer katmer artan vatandaşımıza umudun İYİ Parti kadrolarında olduğunu anlatacağız. Elbistan özelindeki sorunlarla birlikte; ekonomi başta olmak üzere iktidarın yanlış politikalarının ülkemizi sürüklediği uçurumdan kurtarmak için Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in önderliğinde neler yapacağımızı bir bir dile getireceğiz” dedi.

İYİ Parti’nin, ülke genelinde olduğu gibi Elbistan’da da yükseliş trendini sürdürdüğünün altını çizen Başkan Özdemir, “Vatandaşımızın ilgi ve alakası bizleri hem sevindiriyor hem de şevklendiriyor. Cennet ülkemizin ve şehrimizin insanları, bu şekilde bir yaşamı asla hak etmiyor. Elbistan’da partimizin çıtası her geçen gün yükseliyor. Biz de bu yükselişi sürdürmek için elimizden geleni yapmak için bu bayrağı taşımaya söz verdik” ifadelerini kullandı.

Daha sonra söz alan İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel ise, 3.olağan kongre takvimine ilişkin değerlendirme yaptı.

7 Ocak 2023’te yapılacak kongrede aday olmayacağını belirten Çabukel, “İnşallah, birlik ve beraberlik içinde toyumuzu gerçekleştireceğiz. Kongre gününe kadar da görevdeki ilk günümün heyecanı ve aşkıyla partim için çalışmaya devam edeceğim. Görevde oldum süre içerisinde, yol ve dava arkadaşlarım olarak gördüğüm sizlerle beraber çok kıymetli bir mücadele verdik. İnşallah, kongreden sonra da mevki ya da makam ne olursa olsun hep beraber olacağız. Saflarımızı sıklaştırıp Türkiye’nin belki de kaderini değiştirecek genel seçimlerde arzu ettiğimiz sonucu almak için etle tırnak olacağız” ifadelerini kullandı.

Programın son konuşmasını yapan İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkan Adayı Süleyman Tekerek de, kutlu bir göreve talip olduğunu vurguladı.

Toplantı, gündeme ilişkin değerlendirmelerle sona erdi.

 

 

 

20 Ara 2022 - 16:40 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel