Masko Yatak Odası Modelleri

+2
Video için play'e tıklayın

Türk mobilyasının hem ülkemizde hem de yurt dışındaki en önemli temsilcisi olan Macitler Mobilya, konforlu bir yaşam sürmeniz ve aynı zamanda da şık bir hayatın içinde olmanız adına; iş yeri ve evlerinizde size özel olarak ev dekorasyon projeleri oluşturmakta ve aynı zamanda da oluşturmuş olduğu bu ev dekorasyonlarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Her alan için özel projeler.

Sadece ev veya kişisel yaşam alanları için değil; iş yeri, kafeler ve oteller gibi alanlar için de dekorasyon projesi gerçekleştiren Macitler Mobilya, özellikle yatak odası takımı üretimi ve yatak odası dekorasyon projesi alanında çok başarılı ve hatta ödüllü işlere imza atmıştır.

Modern yatak odası ve modern yatak odası takımı dendiğinde ilk akla gelen mobilya modellerini sizlere sunan Macitler Mobilya, hem kullanış hem de şıklık açısından en önemli mobilya modellerinin tasarımcısıdır.

Türkiye’nin ve hatta dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko Mobilya Kenti’nde faaliyet gösteren Macitler Mobilya mağazasını ziyaret ederek yatak odası takımı modellerini daha yakından inceleyebilir veya alanında uzman iç mimarlara, yatak odası dekorasyonu hakkında fikir danışabilirsiniz.

Büyük bir mobilya firması olmasının yanı sıra, her zaman müşteri memnuniyetini savunan ve bu alanda kendini geliştirmeye çalışan Macitler Mobilya, tasarımdan güvenilir bir kargolama sürecine kadar her alanı yönetmektedir.

Modern Mobilyanın Öncüsü Macitler Mobilya

Serdal Macit, Türkiye’nin en büyük mobilya firmalarından biri olan Macitler Mobilya’nın sahibi olmanın yanı sıra trendleri ve şıklığı ülkemize kazandıran en önemli girişimcilerden biridir.

Macitler Mobilya firmasının kuruluşundan şimdiki halini almasına kadar her aşamasında rol oynayan, modern mobilya ile Türk dekorasyonunu birleştirerek ergonomiyi bizlere sunan Serdal Macit, kurumsallığın ve hizmetin önemli bir noktaya çıkmış olduğu Macitler Mobilya için çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

 

 

 

 

 

16 Ara 2022 - 13:03 - Güncel