Elbistan DİVA-SEN’de görev değişimi

Diyanet Vakıf Çalışanları Sendikası (DİVA-SEN) Elbistan İlçe Başkanlığı görevine Mehmet Şahin getirildi.

Büyütmek için resme tıklayın

2013 yılından itibaren Diyanet Vakıf Çalışanları Sendikası (DİVA-SEN) Elbistan İlçe Başkanlığını yürüten İlhan Polat, görevini Mehmet Şahin'e devretti.

DİVA-SEN Kahramanmaraş Şube Başkanı Mehmet Kaplan, devir teslim programında; yaptığı hizmetlerinden dolayı İlhan Polat'a teşekkür ederek başkanlık görevini üstlenen Mehmet Şahin'e de başarılar diledi.

Başkan Kaplan, “Yaklaşık 10 yıla yakın süredir ilçe temsilciliğimizi yaparak Elbistan’da DİVA-SEN ismine değer katan, bizi her konuda en güzel şekilde temsil eden, dikleşmeden dik durarak üyelerini savunan, çok sevgili dostumuz İlhan Polat, kendi isteği ile kan değişimi olması, yeni yüzlerin ön plana çıkması düşüncesi içersinde her daim eskisi gibi çalışarak DİVA- SEN ve Elbistan için hizmet etmeye devam edeceğini söyleyerek ilçe temsilciliğini Mehmet ŞAHİN hocamıza devretti” dedi.

Görevi devreden İlhan Polat ise, sendikaların, memurların sosyal, ekonomik, hukuki ve kültürel hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çok önemli görevleri icra eden sivil toplum kuruluşları olduğunu söyledi.

Polat, “DİVA-SEN olarak bu hizmetleri en güzel şekilde yapmaya çalıştık. Bundan sonraki süreçte bilgi ve tecrübelerimizle DİVA-SEN’e destek olmaya devam edeceğim, bayrağı devrettiğim Elbistan ilçe Başkanım Mehmet Şahin'e yeni görevinde başarılar diler her daim yanında olduğumu ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Başkanlık görevini devralan Mehmet Şahin de, “Üyelerimiz sesi olma gayretimiz sürecek. Sorumluluğumuzun bilincinde üyelerimizin yanında gönlünde olmaya onlara layık hizmetler yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

14 Ara 2022 - 16:46 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel