TÜGVA İlçe Temsilciliği üyeleri Kızılcahamam Kampı’nda buluştu

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Elbistan İlçe Temsilciliği üyeleri, Ankara Kızılcahamam’da düzenlenen 6. İlçe Temsilcileri Kampı’na katılım sağladılar.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Ankara Kızılcahamam’da düzenlenen 6. İlçe Temsilcileri Kampı, Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkanı İbrahim Beşinci ve Genel Başkan Yardımcısı Zafer Karamağara’nın selamlama konuşmalarıyla başladı.

Akabinde programa katılan konuklar; İmam-Hatip Halil KonakcI, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Selim Cerrah, Mehir Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Mustafa Özdemir, Kişisel Gelişim Uzmanı Suna Okur, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmettin Bilal Erdoğan birer konuşma yaptı. 6. İlçe Temsilcileri Kampına, Elbistan İlçe Temsilcisi Ali Zorlu, Teşkilat Koordinatörü Mustafa İlhan ile beraber katıldılar.

TÜGVA Elbistan İlçe Temsilcisi Ali Zorlu yaptığı açıklamasında; "Biz TÜGVA olarak her zaman Hak’tan yana hakikat için ve ümmetin çocukları için çalışmaktayız. “Sizler isteseniz de istemeseniz de Allah nurunu yeryüzünde tamamlayacaktır" Biz de bu nura nail olmak için karınca misali de olsa bu uğurda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizler haksız davada zirve olmaktansa Hak davada zerre olmayı yeğleriz. TÜGVA Elbistan ilçe temsilciliği olarak, ortaokul, lise, üniversite ve kadın-aile teşkilatlarımızla birlikte, İcathane atölyelerimizde gençlerimizin ufkunu açarak, ülkemizi dünyada hakkıyla temsil etmesine vesile olacağız inşallah” dedi.

Zorlu, “81 il,571 ilçe kapsamında TÜGVA en iyi teşkilat başkanı ödülüne, Genel Başkanımız İbrahim Beşinci tarafından İl Teşkilat Başkanımız Safa Akyol layık görülmüştür. Ödül, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Necmettin Bilal Erdoğan tarafından takdim edilmiştir. Bugün teşkilat olarak çalışmalarımız sonucu aldığımız ödüller bizi daha da motive etmiş ve daha fazla sorumluluk yüklemiştir. Bu noktada bizi gururlandıran kıymetli başkanımız Safa Akyol’u yürekten tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Çok yakında TÜGVA İcathane Atölyemizi Açıyoruz İnşallah. Vakfımızın çatısı altında buluşan her gencimiz, mukaddes emanetlerin ve milli hedeflerin takipçisi ve asli unsuru olacak ve büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin inşasında aktif rol oynayacaktır inşallah. Bu yol hak yoludur, çetindir. Menzili uzundur, mücadelesi çoktur!" ifadelerini kullandı.

06 Ara 2022 - 16:59 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel