Mermer İthalatı ve Mermer Mobilya Grupları

+2
Video için play'e tıklayın

Mermer, hem ülkemizin hem de birçok diğer ülkenin en büyük zenginliklerinden. Hemen hemen hayatın her alanında kullanılan mermer türleri, özellikle mobilya ve inşaat alanının temel taşlarından. Büyük mermer rezervlerinin olduğu ülkemiz, bu mermer türlerini yurt dışındaki birçok ülkeye ihraç ettiği gibi ülkemiz de, daha doğru bir deyişle ülkemizdeki mermer firmaları da yurt dışından birçok plaka mermer ithalatı gerçekleştirmektedir.

İtalya bu alandaki ilk başvurulan yer.

İtalya mermeri olarak da bilinen birçok mermerin, vatanı İtalya oluyor. Mermer bakımından dünyaca ünlü bir yer olan İtalya’daki en ünlü mermer türlerinden biri de Carrara Mermer. Beyaz zemin üzerine gri damarların konumlanmasından oluşan Carrara Mermer, özellikle mermer masa gibi sık kullanışlı alanlarda ekstra bir dekorasyon sunar.


Carrara Mermer ve Dekorasyon

Eski dönemlerde mimari ve sanat alanında sıklıkla kullanılan Carrara Mermer, şimdilerde ev dekorasyonu ve mobilya gruplarında kullanılıyor. Konfor alanlarını daha doğal, sağlam ve şık bir yer haline getirmek amacı ile özellikle sehpa modellerinde ve yemek masası modellerinde kullanılan bu mermer türü; dayanıklı olması ve kolay temizlenebilmesi sayesinde de bu tip dekorasyon ürünlerinde tercih ediliyor.

Mermer sehpa ve mermer masada hijyen
Özellikle mermer masa ve mermer sehpa seçimlerinde en çok dikkat edilen şey bu mobilya gruplarının hangi maddeden yapıldığı oluyor. Ertaş Granit - Mermer, yurt dışından ithal ettiği mermer plakalar ile size en uygun; istediğiniz mermer türü, boyut ve özelliklerdeki mermer mobilya gruplarını özel olarak tasarlayarak üretmektedir.

Mermerin evlerinize vermiş olduğu şıklık ve doğallığın yanı sıra; antibakteriyel ve antiküf olmasının da göz önünde bulundurulduğu mermer türleri, mükemmel bir tasarım ile evlerinizdeki en özel parçalar olmak için alanında uzman bir ekip ile özel olarak hazırlanıyor.

Ertaş Granit - Mermer firmasının vermiş olduğu hizmetlerden faydalanmak için İstanbul’da bulunan mağazasını ziyaret edebilir ya da web sitesini inceleyerek sitede bulunan iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

06 Ara 2022 - 16:31 - Güncel