Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır ? Macitler Mobilya

+2
Video için play'e tıklayın

Salon dekorasyonlarını ve oturma odası dekorasyonlarını yapmak zor ve zahmetli bir iş. Bu nedenle de genelde insanlar en önemli yaşam alanlarını dekore ederken alanında uzman iç mimarlardan destek alarak hem konforlu hem de oldukça şık bir biçimde dekore edilmesini sağlamaktadır.

Koltuk takımları.

Koltuk takımları ve koltuk dekorasyon ürünlerini seçmek diğer tüm mobilya modellerini seçmekten çok daha önemli. Evin en önemli mobilya grubu olan koltuk takımları, Macitler Mobilya tarafından özel olarak tasarlanarak üretilmektedir.

 Vermiş olduğu iç mimarlık hizmeti ile salon dekorasyonlarındaki en önemli mobilya grubu olan koltuk takımlarınız tamamen size özel olarak tasarlanarak hazırlanmaktadır.

Köşe koltuk takımları.

Köşe koltuk takımları geniş ev dekorasyonu ve hatta küçük ev dekorasyonları için bile en çok tercih edilen oturma grubu oluyor. Kullanışlı olması nedeni ile tercih edilen köşe koltuk modelleri, Macitler Mobilya’nın en çok satılan oturma grupları oluyor.

Tv ünitesi.
En önemli tamamlayıcı mobilya modellerinden biri de tv ünitesi modellidir. Ahşap tv ünitesi, metal tv ünitesi, kitaplıklı tv ünitesi fark etmeksizin Macitler Mobilya, birçok farklı tv ünitesi modelini özel olarak tasarlayarak üretmektedir.

Modern Mobilya Firması; Macitler Mobilya
Serdal Macit, Türkiye’nin en büyük mobilya firmalarından biri olan Macitler Mobilya’nın sahibi olmanın yanı sıra trendleri ve şıklığı ülkemize kazandıran en önemli girişimcilerden biridir.

Macitler Mobilya firmasının kuruluşundan şimdiki halini almasına kadar her aşamasında rol oynayan, modern mobilya ile Türk dekorasyonunu birleştirerek ergonomiyi bizlere sunan Serdal Macit, kurumsallığın ve hizmetin önemli bir noktaya çıkmış olduğu Macitler Mobilya için çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

03 Ara 2022 - 12:20 - Güncel