Lüks Mobilya Markaları ve Lüks Mobilya Modelleri

+1
Video için play'e tıklayın

Bassi Design, lüks mobilya markaları sıralamasında Türkiye’nin en bilinen mobilya firmalarından biridir. Konforlu ve şık ürünlerinin yanı sıra gösterişli mobilya modelleri ile de ön plana çıkan Bassi Design, lüks mobilya modellerini de sizin için özel olarak tasarlayarak üretmektedir. 

Lüks mobilya modelleri.
Lüks mobilya modelleri, konfor alanlarınızdaki en şık alanları oluşturmak için özel olarak hazırlanır. Özellikle koltuk takımı ve yatak odası gibi alanlar için özel tasarımları barındıran Bassi Design Koleksiyonları, yeni açılacak Bassi Modoko mağazasında sizin için özel olarak üretilecektir.

Modoko’da yeni bir Bassi mağazası.
Modoko, Türkiye’nin en büyük mobilya firmalarının yer aldığı mobilyacılar sitesi. Yüzlerce firması ile Bassi’yede ev sahipliği yapacak olan Modoko’ya gelerek Bassi Design Koleksiyonlarını daha yakından görebilir ve aynı zamanda da firmanın vermiş olduğu iç mimarlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kişiye ve alana özel tasarımları ile koltuk takımından yemek odası takımına, yatak odasından tv ünitesine ve hatta iş yeri dekorasyonuna kadar her alanda özel ve ödüllü mobilya tasarımları üreten Bassi Design, lüksü ve gösterişi modellerinde sıklıkla kullanmaktadır.

Hem Türkiye hem de yurt dışına mobilya modellerini güvenilir ve sağlam bir şekilde kargolayan Bassi Design, zamansız mobilya modelleri ile her dönemde en çok beğenilen ve en çok tercih edilen mobilya firması olmayı da başarmıştır.

Sadece mobilya modeli üretimi değil aynı zamanda da iç mimarlık hizmeti sunan Bassi Design, hayal ettiğiniz ev dekorasyonunu size sunmak için alanında uzman iç mimarlar ile hayal ettiğiniz ev dekorasyonunu sizin için özel olarak hazırlayarak üretmektedir.

Lüks mobilya markaları.
Lüks mobilya markaları denince ilk akla gelen firma olan Bassi Design, özel bir firma olmak ile beraber İstanbul merkezli bir mobilya firmasıdır. Aynı zamanda da yurt dışına da satış gerçekleştirmektedir.

28 Kas 2022 - 16:46 - Güncel