Atasay’dan ‘Mega Cuma’ kampanyası

Elbistan Atasay Mağazası, 24-27 Kasım tarihleri arasında düzenleyeceği ‘Mega Cuma’ kampanyası ile birbirinden şık pırlanta ve altın ürünlerini çok cazip fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

Elbistan Atasay Kuyumculuk İşletme Sorumlusu Mehmet Kıvanç, Kuyumcular Çarşısında 24-27 Kasım tarihleri arasında düzenleyecekleri ‘Mega Cuma’ kampanyası ile altın ve pırlanta birçok takıyı büyük indirimlerle müşterilerine sunacaklarını söyledi.

Pırlanta ve altın çeşitlerini Mega Cuma’ya özel şok fiyatlardan satışa sunduklarını belirten işletme sorumlusu Mehmet Kıvanç, “24-27 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak Atasay ‘Mega Cuma’ indirimleri kapsamında pırlanta tek taş ve baget yüzüklerden, altın kolye, küpe ve bilekliklere kadar birçok üründe cazip indirim fırsatları sizleri bekliyor. ‘Mega Cuma’ kampanyasına özel Atasay mağazamızda birbirinden şık altın ve pırlanta çeşitlerini vatandaşların beğenisine sunuyoruz.  Mega Cuma’ya özel, pırlanta ve altın çeşitlerinde dev fırsatlardan faydalanmak isteyen Elbistan ve bölge halkını mağazamıza bekliyoruz” dedi.

24 Kas 2022 - 16:58 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel