Yılın ‘EN’leri’ ödüllerini aldı

Elbistan Gündem Haber 7. Geleneksel 2022 Yılının “EN”leri ödül töreni, görkemli bir programla gerçekleşti.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Gündem Haber 7. Geleneksel 2022 Yılın “EN”leri Ödül Töreni ve 12. kuruluş yıl dönümü programına; Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, Elbistan Belediye Başkan Vekili Ali Demir, Elbistan Jandarma Komutanı Kıdemli Yüzbaşı Recep Üncü, Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Kırılmaz, Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan, Elbistan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Cuma General, Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin, sendika, oda ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, yatırımcı iş insanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Elbistan Gündem Haber Kurucusu ve İmtiyaz Sahibi Gazeteci-Yazar Hasanaki, organizenin anlam ve önemine dikkat çekerek duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“Elbistan Gündem Haber Gazetesi olarak 12 kuruluş yıl dönümümüzü yine anlamlı bir programla bir arada gerçekleştiriyoruz. Her yıl geleneksel olarak organize ettiğimiz Yılın “EN”leri ödül töreni yine adına yakışan değerler ve güzellikler içinde gerçekleşiyor. İş dünyasından sanata, edebiyattan sanatkârlığa, sağlıktan eğitime ve yatırımdan iş insanlığına dair tüm alanlarda başarıları kanıtlanmış değerli insanlarımızın bu güzelliklerini plaketle taçlandırmak bizler için büyük onur ve mutluluk. Teşriflerinden dolayı Kaymakam Sayın Hasan Hüseyin Vural’a, İlçe dışında bulunan v katılamayan Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz adına Başkan Vekili Sayın Ali Demir’e, Elbistan Jandarma Komutanı Kd. Yb. Sayın Recep Öncü’ye, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Hakan Kırılmaz’a, Nurhak Belediye Başkanı Sayın İlhami Bozan’a, ayrıca katılım ve katkıları için tüm gönül dostlarına, tören ve şölenimizin kusursuz ev sahibi Münevver Uygun ve Sıddık Ay’a içtenlikle teşekkür ediyorum.”

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural’da katılımcılara yönelik yaptığı konuşmada, “Elbistan Gündem Haberi ve Hasan Hüseyin Temel’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Yerel basın önemli ve gerekli bir konuma sahiptir” dedi. Gerçekleşen organizeden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan’da yerel medya ve basının önemine dikkat çekerek “Yerel medya ve basın demokrasinin ile halkın haber alma özgürlüğünün vazgeçilmez temel taşlarıdır. Sadece Elbistan’da değil bölge genelinde hizmetleri ile bizlerin ve halkın yanında olan Elbistan Gündem Haberi kutluyor, sahibi Hasanaki’yi tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Elbistan Gündem Haber 7. Geleneksel 2022 Yılın “EN”leri Ödül Töreninin onur konuğu olarak sahne alan Elbistan’ın değeri saz, ses ve sahne sanatçısı Savaş Korkmaz, programa katılan davetli ve misafire unutulmaz bir gece yaşattı.

Savaş Korkmaz, 2 saatlik performansı ile tüm katılıcıları adeta büyüledi. Bu başarılı şov ve performans alkış sağanağı ile karşılık gördü. Savaş Korkmaz, seslendirdiği eserler ile gönülleri bir kez daha fethederek hemşeri ve dostları ile hasret giderdi.

Konser sunumun ardından Elbistan Gündem Haber 7. Geleneksel 2022 Yılın “EN”leri ve Yerel Medyaya Destek ve Katkı Teşekkür Belgesi Ödül Töreni gerçekleşti. Kendi alanlarında ve çeşitli sektörlerde 2022 Yılın “EN”leri seçilenlere plaketleri Kaymakam Hasan Hüseyin Vural, Elbistan Belediye Başkan Vekili Ali Demir, Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan ve Hasanaki tarafından takdim edildi.

Ödül töreni, Elbistan Gündem Haber 12. kuruluş yıl dönümü pastasının katılımcılar ile birlikte kesilmesi ile sürdü final ise yine Savaş Korkmaz’ın istekler doğrultusunda sahne almasıyla noktalandı.

15 Kas 2022 - 16:53 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel