Markam Optik törenle hizmete açıldı

Dünyaca ünlü gözlük markalarının yer aldığı Markam Optik, düzenlenen törenle Elbistan ve bölge halkına hizmet vermeye başladı.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Güneşli Mahallesi Hulusi Efendi Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan Markam Optik, optik gözlüklerden, güneş gözlüklerine ve kontakt lensten bakım kitlerine kadar birçok çeşit ürün yelpazesi sunuyor. Markam Optik mağazasının açılış törenine Elbistan Müftüsü Hacı Mustafa Kılınç ve çok sayıda davetli katıldı. Yapılan duanın ardından işyerinin açılış kurdelesini Elbistan Müftüsü Hacı Mustafa Kılınç ve işyeri sahibi Optisyen Ömer Dedeler birlikte kestiler.

Optisyen Ömer Dedeler, insanlara en doğru şekilde hizmet vermenin temel ilkelerini olduğunu belirterek, ”Mağazamızda dünya markaları yanında butik ürünlere de yer verip ürün yelpazemizi geniş tutmaya özen gösteriyoruz. Mağazamızda kontak lens, lens solüsyonları lens aksesuarları müşteri gereksinim ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor olup moda sektörü olan ve sürekli değişen ve gelişen renkli lens kartelasıyla sektörü yakından takip ediyoruz” dedi.

Açılışa özel yüzde 30’a varan indirimler sunduklarını belirten Dedeler,  “Yenilikçi, yaratıcı ve zengin tasarımlı gözlük zincirlerimize de optik mağazamızda yer veriyoruz. Çocukların dünyasına renk katmak ve bütün çocukları sevindirmek adına pek çok model ve çeşitte ürünlerimiz de mevcuttur. Açılışımıza özel yüzde 30’a varan indirimlerimiz var. Mağazamızda SGK ile anlaşmalı reçeteler de yapmaktayız. Optik sektörünün en iyi markalarını yüksek standartlar ile her keseye uygun fiyatlarla sunuyoruz. Dürüstlük, güven ve kaliteli hizmete dayalı çalışma anlayışıyla Elbistan halkına hizmet vereceğiz” şeklinde konuştu.

12 Kas 2022 - 16:16 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel