Salon Deluxe törenle hizmete açıldı

Salon Deluxe Güzellik ve Kuaför Salonu, düzenlenen törenle Elbistanlı bayanlara hizmet vermeye başladı.

Haber albümü için resme tıklayın

Kızılcaoba Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde düzenlenen açılış törenine Elbistan Belediye Başkan Vekili Ali Demir, Elbistan Berberler Odası Başkanı Mükremin Alagöz ve çok sayıda davetli katıldı.

İşyerinin açılış kurdelesini Elbistan Belediye Başkan Vekili Ali Demir, Elbistan Berberler Odası Başkanı Mükremin Alagöz, avukat Hasan Sungur ve işletme sahibi Şükran Peltek birlikte kestiler.

Geniş ve ferah bir ortamda hizmet vereceklerini belirten işletme sahibi Şükran Peltek, “Salon Deluxe Güzellik ve Kuaför Salonu olarak işyerimizde müşterilerimize rahat ve konforlu bir ortamda hizmet vereceğiz. Ferah bir ortamda tecrübeli ve konusunda uzman personellerimizle Elbistan’da tüm bayan müşterilerimizin hizmetinde olacağız. Salonumuzda lazer epilasyon, ombre, sir ağda, boya, profesyonel makyaj, kesim, manikür, pedikür, keratin botoks, gelinbaşı, türban tasarım röfle, perma, keratin cilt bakımı hizmeti sunacağız. Alanında uzman ve güler yüzlü personellerimizle Elbistan’da bayanların hizmetinde olacağız” dedi.

10 Kas 2022 - 17:24 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel