Mermer Yemek Masası Modelleri

Koronavirüsün hayatımıza girmesi ve neredeyse iki yılı aşkın bir süredir hayatımızda hala var olması ile birlikte; sadece ülkemizde değil, dünyanın h...

+1
Video için play'e tıklayın

Koronavirüsün hayatımıza girmesi ve neredeyse iki yılı aşkın bir süredir hayatımızda hala var olması ile birlikte; sadece ülkemizde değil, dünyanın her yerinde insanların alışkanlıkları köklü bir şekilde değişti. Daha sağlık ve hijyen odaklı yaşamaya başlayan insanlar; önce kendini sonra ise etrafını düşünmek adına birçok farklı değişimi hem kendilerinde hem de evlerinde yaptı diyebiliriz.

Koronavirüsün evlere etkisi ne oldu?

Özellikle evlere kapanılan sıkı dönemlerde insanların evlerinde en çok yaptığı değişimler dekorasyonu ve mobilya grupları ile ilgili oldu. Yaşam alanlarında daha sağlıklı ve daha ergonomik alanlar yaratmak isteyen insanlar mobilya gruplarını bu doğrultuda seçmeye başladı.
İşte tam olarak bu dönemde mermer evlerimizdeki en önemli malzeme olmayı başardı. Doğanın bizlere sunmuş olduğu, ev dekorasyonlarının ve mobilya gruplarının en doğal ve sağlıklı malzemesi olan mermer; özellikle mermer yemek masası olarak hayatımızda daha fazla yer ediniyor.

Mermer masa, mermer sehpa gibi birçok ev dekorasyonu ürününde kullanılan mermer türleri, Ertaş Granit-Mermer tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır.

Calacatta Mermer ve Calacatta Yemek Masası

Yüksek segment bir mermer türü olan Calacatta Mermer, beyazın en temiz ve saf halini ev dekorasyonlarınıza sunar. Özellikle mermer masa modellerinde sıklıkla kullanılan Calacatta Mermer, kolay temizlenebilir olması ve dayanıklı olması nedeni ile yemek odası gibi daha fazla hijyen ve dayanıklılık gerektiren alanlarda kullanılır.

Yurt içi ve yurt dışına projeler gerçekleştiren Ertaş Granit - Mermer, mermer yemek masası modellerini size özel olarak tasarlayarak üretmekte ve güvenilir bir kargolama sistemi ile dünyanın her yerine gönderebilmektedir.

Birbirinden farklı model ve ithal mermerler için Ertaş Granit - Mermer mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

08 Kas 2022 - 16:04 - Güncel