Altınbaş’ın ‘Halk Günleri’ kampanyasına yoğun ilgi

Mücevherat sektörünün temsilcilerinden Altınbaş, geleneksel hale getirdiği Halk Günleri kampanyasında bu yıl da birbirinden değerli pırlanta, elmas ve altın ürünlerini maliyet fiyatları ile müşterileriyle buluşturuyor.

Haber albümü için resme tıklayın

Ahmet Karacabey Caddesi Garanti Bankası yanında bulunan Altınbaş Elbistan mağazasında 11 Kasım’a kadar devam edecek 'Halk Günleri' kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Düzenlenen kampanyada vatandaşlar en çok pırlanta grubu ürünlere rağbet gösterdi.

Altınbaş Halk Günleri kapsamında düzenlenen etkileyici kampanyalar Altınbaş Elbistan mağazasındaki alışverişlerde de geçerli olan pek çok ürünü avantajlı fiyatlarla almanızı sağlıyor. Kaçırılmayacak fırsatların sunulduğu ürünlerde, neredeyse herkesin tarzına uygun bir şey bulması mümkün.

11 Kasım tarihine kadar sürecek kampanyaya vatandaşların yoğun ilgisinin olduğunu belirten Altınbaş Elbistan Mağazası Müdürü Salman Fesli, altın, pırlanta ve elmas ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlar sunduklarını söyledi.

Altınbaş Elbistan Mağazası Müdürü Salman Fesli, “Mücevher, takı ve aksesuar denildiğinde akla ilk gelen marka olan Altınbaş Kuyumculuk mağazamızda gerçekleştirdiğimiz maliyetine satış günlerimizle stokları bitiriyoruz. Halk Günleri’nde, eşsiz tasarımlar maliyetine fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Halk günleri sayesinde hem kendinizi hem sevdiklerinizi mutlu etme şansınız bulunmakta. İstediğiniz ürünleri dilediğiniz sayıda alabileceğiniz Altınbaş klasik, modern ve özgün tasarımlara kolayca ulaşabilirsiniz. Düzenlenen ‘Halk Günleri’ kampanyamıza yoğun ilgi gösteren Elbistanlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Halk Günleri'ndeki fırsatlardan yararlanmak isteyen herkesi mağazamıza bekliyoruz” dedi.

03 Kas 2022 - 16:32 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel