Erdoğan: “Mahir Ünal’la farklı alanlarda yakın şekilde çalışacağız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Başkanvekilliği görevinden istifa kararı alan Mahir Ünal'a teşekkür etti ve kendisiyle farklı alanlarda yakın şekilde çalışmayı sürdüreceklerini söyledi.

Büyütmek için resme tıklayın

Erdoğan, "Mahir Ünal arkadaşımıza Meclisimize, partimize ve ülkemize yaptığı katkılar için teşekkür ediyorum. Kendisiyle farklı alanlarda yakın bir şekilde çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

TBMM'de partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamalarının başında AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal'a teşekkür etti.

Salonda bulunan Ünal'ı onore eden Erdoğan, "Grup başkanvekilimiz Mahir Ünal'ın görevinden affıyla boşalan yere Özlem Zengin arkadaşımızı teklif ediyorum. Mahir Ünal arkadaşımıza Meclisimize, partimize ve ülkemize yaptığı katkılar için teşekkür ediyorum. Kendisiyle farklı alanlarda yakın bir şekilde çalışmayı sürdüreceğiz. Bu görevi üstlenecek Özlem Zengin kardeşimize muvaffakiyetler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ünal, geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş Uluslararası 8. Kitap ve Kültür Fuarı'nda cumhuriyetle ilgili çıkışı sonrasında grup başkanvekilliği görevinden ayrıldığını açıklamıştı.

02 Kas 2022 - 12:52 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel