Özel çocuklar askerlik yemini etti

Afşin’de özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi öğrencileri, Mehmetçiklerle bir araya gelerek askerlik yemini etti.

Özel çocuklar askerlik yemini etti
Özel çocuklar askerlik yemini etti
+1
Haber albümü için resme tıklayın

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir etkinlik düzenleyen Özverili Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Afşin’de görev yapan jandarmaları özel öğrencilerle buluşturdu. Öğrenciler, asker ağabeyleri ile özel dakikalar geçirdi. Üniforma giyen özel öğrenciler, askerlik yemini etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Özverili Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hakan Çevik, “Programa katılım ve destek sağlayan Afşin İlçe Jandarma Komutanımız Binbaşı Özgür Gümüşay'a, Arıtaş jandarma karakol komutanı İbrahim Halil Balaban'a, değerli askeri personele, değerli öğretmenlerimize, değerli velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

"Her Türk askerdir" başlığı ile hazırlamış olduğumuz programımız özel çocuklarımız için hazırlanan özel bir etkinliktir. Onların bu heyecanına hep birlikte ortak olmak bizler için de anlamlı ve özel etkinlik için öncü olan Zahide Erden velimize de huzurunuzda özellikle teşekkür ediyorum. Bugün buraya toplanmamızda onun ince düşüncesi etkili oldu. Ve son olarak asker bilinci ile yetişen nesillerin her daim varlığı önemlidir” şeklinde konuştu.

 

31 Eki 2022 - 16:59 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel