En İyi Mobilya Markaları ve Modelleri

+1
Video için play'e tıklayın

Şıklık, konfor ile birlikte bir bütün olarak karşımıza çıkarsa yaşam alanını daha çok güzelleştiren bir olgu. Bu nedenle de şık mobilya modelleri aynı zamanda da ergonomik bir yapıyla birleşince hayal ettiğiniz bir şekilde karşınıza çıkıyor.

En iyi mobilya markaları sıralamasında ilk sırada.

Bassi Design, modern mobilya modellerinin lüks ve gösteriş ile birleştirilerek daha farklı bir yapıya gelmesine ve aynı zamanda da daha farklı bir ev dekorasyona sahip olmanıza olanak sağlar. En iyi mobilya markaları dendiği zaman Türkiye ve aynı zamanda da yurt dışında da ilk akla gelen firma olan firma, tasarlamış olduğu koleksiyonları ile mobilyada bambaşka bir süreç yaratmıştır.

Yemek Masası ve Yemek Odası Dekorasyonu

Ev dekorasyonlarında en önemli konuma sahip olan mobilya grubu koltuk takımı olarak değerlendirilir. Ancak son dönemlerde salon ve oturma odası gibi alanlarda sadece koltuk takımı ve tv ünitesi değil yemek masası grubu da kullanılmaktadır.

Yemek odası dekorasyonları için özel bir odadan çok artık insanlar yemek odası takımlarını salon ve oturma odası içine yapmaktadır. Bu nedenle de insanların en çok dikkatini çeken alan olacak olan salonlara özel yapılan yemek odası dekorasyonları için güzel ve şık mobilya modelleri seçimi yapmanız gerekecek.

Tv Ünitesi Modellerindeki Farklı Bir Bakış Açısı

Tasarımsal özellikleri ve farklı bir bakış açısı ile özel olarak tasarlanan Bassi tv ünitesi modelleri, tamamlayıcı olması nedeni ile dekorasyonunuzdaki en önemli mobilya grubu olacaktır.

İster minimal isterseniz de daha geniş alanlar için kişiye özel olarak üretilen Bassi tv ünitesi modelleri, birinci sınıf malzemelerle ve tasarımsal özelliklerle farklı bir havada tasarlanmaktadır.

Daha önce hiç görülmemiş tasarımların karşımıza çıktığı Bassi koleksiyonlarında birçok ödüllü tasarım da bulunmaktadır. İç mimarlık hizmeti ile kişiye özel, kişiselleştirilebilir modeller sunan firma, İstanbul’da olmasına rağmen hem yurt içine hem de yurt dışına mobilya gönderimi sağlamaktadır.

31 Eki 2022 - 16:01 - Güncel