TÜGVA Elbistan Temsilciliği’ne Ali Zorlu atandı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Elbistan İlçe Temsilciliği görevine Ali Zorlu atandı.

Haber albümü için resme tıklayın

TÜGVA Elbistan Temsilcisi olarak atanan Ali Zorlu, yaptığı açıklamada, “ Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) olarak milli-manevi değerlerine bağlı bir neslin imarı, iyi ve güzele dair ne varsa savunarak her daim hakkın ve adaletin tarafında olmak için bu yola çıktık” dedi.

Bir süredir temsilcilik yapan Recep Çiftlikli’den görevi devralan Zorlu, “TÜGVA Elbistan İlçe Temsilciliği olarak, ortaokul, lise, üniversite ve kadın-aile teşkilatlarımızla birlikte, icathane atölyelerimizde gençlerimizin ufkunu açarak, ülkemizi dünyada hakkıyla temsil etmesine vesile olacağız inşallah. Projelerimizde milli-manevi eğitimlerin yanı sıra, bilim, fen ve teknolojiyi en üst düzeyde geliştirmeyi hedefleyeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve TÜGVA Genel Başkanımız Sayın İbrahim Beşinci önderliğinde, birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde teslim aldığımız bu bayrağı daha ileri seviyelere taşıyacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

TÜGVA Elbistan İlçe Temsilcisi Ali Zorlu, “Vakfımızın çatısı altında buluşan her gencimiz, mukaddes emanetlerin ve milli hedeflerin takipçisi ve asli unsuru olacak ve Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin inşasında aktif rol oynayacaktır inşallah. Türkiye Gençlik Vakfı bir gençlik hareketidir ve tamamen gençlere aittir. Bu görevi bana tevdi eden İl Başkanımız Sayın Furkan Seyithanoğlu’na ve görevi devraldığım Sayın Recep Çiftlikli’ye teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

28 Eki 2022 - 16:58 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel