Başkan Arslan’dan Muhtarlar Günü ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Elbistan İlçe Başkanı Av. Tayfun Barış Arslan, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtar derneklerini ziyaret etti.

Haber albümü için resme tıklayın

CHP Elbistan İlçe Başkanı Av. Tayfun Barış Arslan, yönetimi ile birlikte Türkiye Muhtarlar Derneği Elbistan Şube Başkanı Hayri Kale ve Elbistan Muhtarlar Derneği Başkanı Mazhar Alagöz’ü ziyaret etti.

Ziyaretlerinde muhtarların bu anlamlı gününü kutlayan Başkan Arslan, “Milletimizin birinci derecede temsilcileri, dolayısı ile Demokrasimizin ilk halkasını oluşturan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Arslan, “Muhtarlık kurumu milletimizle devletimiz arasındaki ilk köprüdür, Türkiye Cumhuriyeti’nin temelidir. Mahallelerdeki ihtiyaç ve talepleri tespit ederek kamu hizmetlerinin daha verimli ve etkin bir şekilde yerine getirilmesi noktasında önemli bir görev yaparlar. Birer hizmet elçisi olan Muhtarlarımız aynı zamanda mahallelerimizin birliğinin ve beraberliğinin de teminatıdır. Vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmek adına halkımızla birebir temas kuran ve yereldeki sorunları en iyi bilen kişiler olan muhtarlarımızla sürekli temas halindeyiz. Tüm muhtarlarımızla birlik ve dayanışma içinde çalışmalarımızı sürdürmeye özen gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

Türkiye Muhtarlar Derneği Elbistan Şube Başkanı Hayri Kale ve Elbistan Muhtarlar Derneği Başkanı Mazhar Alagöz de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

19 Eki 2022 - 16:40 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel