Ekinözü Belediyesi’nin kente kazandırdığı 3 tesis törenle açıldı

Ekinözü Belediyesi tarafından kentte hayata geçirilen yatırımlar ve tesislerin toplu açılışı törenle gerçekleştirildi.

Ekinözü Belediyesi’nin kente kazandırdığı 3 tesis törenle açıldı
Ekinözü Belediyesi’nin kente kazandırdığı 3 tesis törenle açıldı
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Ekinözü Belediyesi’nin öz kaynakları ile vatandaşların hizmetine sunduğu halk ekmek fabrikası, düğün salonu ve misafirhanenin toplu açılış programına AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Ekinözü Belediye Başkanı Bilal Eker, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesinde değerlendirme yapan Ekinözü Belediye Başkanı Bilal Eker, kentin ve vatandaşların ihtiyaçlarını karşılama noktasında önemli bir aşama sağladıklarını söyledi.

Halk ekmek fabrikası, misafirhane ve düğün salonunun, ilçe için önemli birer kazanım olduğunu dile getiren Başkan Eker, “İlçemizi ve şehrimizi güzelleştirme ve geliştirme adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu çerçevede planlamalar dahilinde öncelik arz eden 3 yatırım için kollarımızı sıvamıştık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği vizyon çerçevesinde şehrimize 2 sosyal tesisle birlikte halk ekmek fabrikası kazandırmanın sevincini yaşıyoruz. Bu 3 yatırımı da belediyemizin öz kaynaklarını kullanarak halkımızın hizmetine sunduk” dedi.

Başkan Eker, “İlçede insana faydası olacak hemen her çalışmada, her hizmette yer almaya gayret ve özen gösteriyoruz. Yalnızca belediyenin asli hizmetlerini yürütmekle yetinmiyor, insanımıza hizmet noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekinözü’müzü her geçen gün daha yaşanabilir, daha konforlu, daha yaşam standardı yüksek ve daha düzenli hale getirmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ felsefesi doğrultusunda hizmet etmeyi sürdürüyoruz.

Şehrimize yakışan bu yatırımların açılışında bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Ahmet Özdemir, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Güngör ile tüm ilgililere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

17 Eki 2022 - 14:00 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel