ATASAY Altın ve Pırlanta Çadırında son günler

Atasay imzasını taşıyan pek çok ürüne maliyetine hatta kimi ürünlere zararına fiyatlarla sahip olma fırsatı sunan Atasay Altın ve Pırlanta Çadırında satışlarda son günler öncesinde yoğunluk yaşanıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Kuyumcular Çarşısı’nda Atasay Altın mağazası önünde yüzlerce ürünün büyük indirimlerle müşterilerine sunulduğu 13 Ekim günü kurulan ve 23 Ekim’de sona erecek olan Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Altın ve Pırlanta Çadırı ile yüzlerce ürünü şölen havasında inanılmaz fiyatlarla müşterilerine sunduklarını belirten Elbistan Atasay Kuyumculuk İşletme Sorumlusu Mehmet Kıvanç, programın süreci hakkında şu bilgilendirmelerde bulundu:

“Altının fiyatının yüksek olduğu bu günlerde fiyat artışından etkilenmeden altın ve pırlanta almak için bu son günleri kaçırmayın. Bütün altın ürünlerinde yarı yarıya yakın indirim var bu şekilde yüzlerce üründe indirim var.

Baharda nişan yapacaklar ya da yaza düğün yapacaklar bu büyük kampanyadan yararlanmak için şimdiden alacakları ürünleri alıyorlar. Bu durumu mutlulukla gözlüyoruz. Altının fiyatının yüksek olduğu bu günlerde fiyat artışından etkilenmeden altın ve pırlanta almak için bu son günleri kaçırmayın.

12 Ekim tarihinde VIP gününden itibaren yüzlerce ürünümüzü satışa sunduk. Halkımızın ve müşterilerimizin her yıl olduğu gibi yine yoğun ve samimi talebi ile karşılaştık. Altın Günlerinde son günlere girdik 23 Ekim 2022 Pazar günü dahil bu organizasyonu Elbistan halkına sunmaya devam edeceğiz.”

17 Eki 2022 - 09:04 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel