ETSO’da seçim süreci tamamlandı

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meslek Komiteleri Meclis Üyeleri seçimlerinin ardından, Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkanı ile Meclis Başkan Yardımcılarının seçimi tamamlandı.

Büyütmek için resme tıklayın

1 Ekim Cumartesi günü Elbistan İlçe Seçim Kurulu tarafından Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası’nda yapılan Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçimlerinin ardından, 6 Ekim 2022 günü yine İlçe Seçim Müdürlüğü tarafından Yönetim Kurulu Üyelerinin belirlenmesi amacıyla seçim yapıldı.

26 Meclis Üyesinin oy kullandığı Yönetim Kurulu seçiminin ardından, Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden Mustafa Paksoy seçildi. ETSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı’na Süleyman Dumlupınar ve Mete Taşkın, Sayman Üyeliğe Fazıl Olgun, Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise, Mustafa Canpolat, Şükrü Öztürk ve Ali Topal seçildiler.

12 Ekim 2022 günü en yaşlı üye başkanlığında toplanan Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi; Meclis Başkanı, Meclis Başkan Yardımcısı ve Katip Üye seçimini gerçekleştirdi.

Yapılan seçimin ardından Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı’na Memet Erdoğan, Meclis Başkan Yardımcılıklarına Cebrail Türk ve Yaşar Hamamcı, Katip Üyeliğe ise Murat Arslan seçildi.

Seçim sürecinin ardından bir açıklama yapan Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Paksoy, 1 Ekim tarihinde başlayan seçim sürecinin tamamlandığını belirerek başta oda üyeleri olmak üzere, Elbistan ve bölge halkına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Başkan Paksoy, yaptığı değerlendirmede, “Elbistan esnaflarımıza tekrar bizi teveccüh ettikleri için teşekkür ediyorum. Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası, kentle ilgili hemen her konuda işin içinde olan ve sorunlarla ilgili çözüm odaklı çalışmasını önümüzdeki dönemde de sürdürecektir. İlçemizde tüm sektörlerin yaşadığı en küçük bir sıkıntıda da her zaman esnafımızın yanında olma çabasını en üst düzeyde sergileyeceğiz. Bizim gayemiz, kentimize ve ülkemize katkı vermek. Bunu yaparken de siyaset üstü anlayışla hareket ediyoruz. Biz, Elbistan’ı ve tüm hemşerilerimizi bir bütün olarak görüyoruz. Şehrimizin geleceği adına hayata geçirilecek tüm plan ve çalışmalarda elimizi taşın altına koymak bizim en büyük sorumluluğumuz” dedi.

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Memet Erdoğan ise, konuşan ve Elbistan’ın her türlü sorununda çözüm arayan, stratejiler belirleyen bir Meclis olmayı hedeflediklerini ifade ederek, bu şiarla hizmet edeceklerini söyledi.

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası’nın büyük bir aile olduğunu ve Elbistan’ın gelişimine yön verdiğini vurgulayan Erdoğan, “Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak tüm sektörlerimizi temsil eden bir yapıda organize olduk. Devraldığımız bayrağı daha da ileriye götürebilmek için Yönetim Kurulumuz, Meslek Komitelerimiz ve Meclis Üyelerimiz ile birlikte daha aktif bir çalışma sergileyeceğiz. Tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Seçim sonuçlarının üyelerimiz ve Elbistan’ımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

13 Eki 2022 - 12:32 Kahramanmaraş/ Elbistan- GüncelSATILIK BAĞYERİ ve TARLA

SATILIK BAĞYERİ ve TARLAEkinözü (köy önününde mevkiinde) 727 Ada, 2500 M2.lik Bağyeri ve Yaylakiye mevkiinde 727 ada, 144 parselde, 8135 M2. Lik Tarla...

0 544 217 36 96

Oyun ablası

Kızım için oyun ablası ariyoruz.Haftanin 5 günü yarım gün eve gelecek.Saat 13.30 ile 18.00 arasi.Iletişim 0506 903 57 70

ÖZGÜR BÖKE

kombi servisimizde çalışacak bayan eleman aranıyor

kombi servisimizde ofiste çalışacak bayan eleman aranıyor

0(344) 413 96 90 OSMAN YÜCEL VİESSMANN SERVİSİ

SATILIK HİSSE

Çiçek Mah. Örmeyol Mevkindeki 894 Parseldeki 5250m2 Hissemin Tamamını Satmak İstiyorum.İletişim

0505 866 66 95 - 0505 389 79 12 Zübeyir Çoban

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere TECRÜBELİ akaryakıt satış elemanı aranmaktadır. CUMHURİYET MAH.ÇİÇEK KAVŞAĞI OPET

ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

KİRALIK DAİRE

Kızılcaoba Mah. Ketizmen Yolunda Safa Sitesinde 4+1 Kombili Dairem Kiralıktır.

0 505 792 44 59

Sanayide Kiralık İşyeri

Sanayi Sitesinde 105 m2 kiralık işyeri. Detaylı bilgi için arayınız.

0(536) 777 78 57 AHMET ÇOLAK

GÜRBÜZ İŞ MERKEZİNDE SATILIK OFİS

Öğretmen evi karşısında Gürbüz işmerkezinde eşyalı olarak satılık ofis 90 m2

SÜLEYMAN BEY

Kantinde Çalışacak Bayan Eleman

Elbistan ortaokulu Kantininde çalışacak genç dinamik bayan eleman alınacaktır.

DERYA GÖKDUMAN

KİRALIK DAİRELER

Kızılcaoba Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi CivarıBirinci kat 2+1 Doğalgazlı, Çift Balkonlu 1800 TL Dairemiz Kiralıktır.EYLÜL 1'DEN İTİBA...

0534 013 42 46