Ahmet Tıraş, çalışma arkadaşlarına veda etti

AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Ahmet Tıraş, teşkilat mensupları ile vedalaştı.

Haber albümü için resme tıklayın

Tıraş, " Yol dediğin elbet yürünür; Rabbim gönül ayrılığı vermesin" sözleri ile çalışma arkadaşlarına veda etti.

2 yıl süren ilçe başkanlığı döneminde vatandaşların dertleri ile dertlenmeyi görev bildiğini vurgulayan Ahmet Tıraş, hesap değil nasip düsturu ile hareket ettiğinin altını çizdi.

Gönlünün ve vicdanının rahat olduğuna işaret eden Tıraş, çalışma arkadaşlarına hitaben, "Kıymetli çalışma arkadaşlarımızla yuvamızda vedalaşma ve hasbihâlde bulunmak için bir araya geldik. 2 yılı geride bıraktığımız AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı sürecinde teşkilatlarımızla birlikte gönülden gönüle uzanan köprüler kurarak şehrimizde insanımızın gülümsemesine vesile olabilmenin derdiyle dertlendik. Hesabî değil nasibî yaşayarak hemşehrilerimizin menfaati neredeyse orada yüksek sesle bulunmaya gayret gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz. Gönlümüz, vicdanımız bu hususta oldukça rahat. Elhamdülillah" ifadelerinde bulundu.

'Makamın , şöhretin , diplomaların insana diktiği bir kıyafet vardır' mesajını veren Tıraş, sözlerini, "Dünyevi pencereden bakanlar zanneder ki ekseriyetle itibar o kıyafettedir. Lakin bir gün makamın, mevkinin bize verdiği kıyafeti çıkardığımızda ; hâlâ toplumda saygı görebiliyorsak işte o zaman gönüllerde bir tutam yer edinmiş olmanın haklı gururuna talip olabiliriz.

Bu süreçte desteklerini esirgemeyen tüm gönül dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum" cümleleri ile tamamladı.

Tıraş, hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra çalışma arkadaşları ile tek tek vedalaştı.

08 Eki 2022 - 19:18 Kahramanmaraş/ Elbistan- Politika