Aycan, Elbistan-Göksun yolunun ne zaman biteceğini sordu

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na Elbistan-Göksun kara yolundaki çalışmaların ne zaman biteceğini sordu.

Yolda uzun süredir devam eden çalışmaları TBMM gündemine taşıyan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan; “Kahramanmaraş Göksun ile Elbistan arasındaki yolun bölünmüş yola dönüştürülmesi çok önemlidir. Bölünmüş yol yapımı çalışması devam eden yolun durumunu Sayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanına sorduk. Seçim bölgem Kahramanmaraş’ta Göksun ile Elbistan arasındaki karayolunun bölünmüş yola dönüştürülmesi çalışmaları devam etmektedir. Bu yol şehrimiz açısından çok önemlidir” dedi.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na yazılı şekilde cevaplaması için şu soruları sordu; “Göksun ile Elbistan arasındaki karayolunun bölünmüş yola dönüşümünün gerçekleşmesi ne aşamadadır? Bu yoldaki çalışmalar ne zaman bitecek ve tamamen bölünmüş yol haline gelecektir?”

03 Eki 2022 - 18:03 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel