İtalyan Mobilya Tasarımları ve İç Mimarlık

Video için play'e tıklayın

İtalyan mobilya modelleri ve İtalyan dekorasyon havası, hangi tarzı severseniz sevin en çok tercih edilen ve en beğenilen dekorasyon tarzı oluyor. Hangi ülkede olursanız olun, isim yapmış olan bu tarz modernliğin ve lüksün bir arada kullanılmasıyla oluyor. Özel tasarımlar ve özel mimari bir bakış açısı ile hazırlanan İtalyan mobilya tasarımları ve İtalyan tarzın ülkemizdeki temsilcisi de Bassi Design olarak sizlere Modoko içerisinde hizmet vermektedir.

Gösterişli Modern Mobilya Modelleri

Mobilya üretimi yapsa bile Bassi Design firmasının en önemli özelliklerinden biri iç mimarlık ve dekorasyon projesi olması. Özellikle ev ve iş yeri alanlarında kişiye özel dekorasyon örnekleri hazırlayan ve alanındaki uzman iç mimarlar 3D çizimler olarak size sunan Bassi Design, iç mimarlık hizmeti verme konusunda ülkemizdeki en iyi mobilya firmalarından bir tanesidir.

İç Mimarlık Hizmeti Tam Olarak Neyi İfade Ediyor?

İç mimarlık hizmeti, kişilerin ve alanların ihtiyaçları belirlenerek deneyimli iç mimarlar ile o yaşam alanının değiştirilmesine ve aynı zamanda da dekore edilmesine verilen isim olarak değerlendirilebilir. Özellikle son zamanlarda, evlere verilen önem ve insanların dekorasyona bakış açısı ile birlikte iç mimarlık hizmeti yaygınlaşmış ve bu konuda uzman iç mimarlara ve firmalara olan ihtiyaç beraberinde artmıştır.

Bassi Design, İtalyan mobilya tasarımları ve modern mobilya alanında kendini kanıtlamış bir firma olduğu için bu alanda hizmet arayanların ilk tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

Konfor alanlarındaki şıklığın ve aynı zamanda da zarif görüntüsünün yaratıcı olan Bassi Design firması, iç mimarlık hizmetinin yanı sıra mobilya üretimi ve mobilya tasarımı da gerçekleştirmektedir.

İstanbul merkezli olan firma, hem ülkemizde hem de yurt dışında çok beğenilen ve tercih edilen dekorasyon projelerine imza atmıştır. Yurt içine ve yurt dışına bulunan özenli ve güvenli kargolama sistemi ile istediğiniz her yere gönderimini sağlamaktadır.

Evlerinizde veya iş yerinizde farklı bir hava arıyor ve dekorasyon değişikliğine gitmek istiyorsanız, Bassi Design firması ile iletişime geçerek bunu gerçekleştirebilir ve iyi bir mimari destek alabilirsiniz.

 Türkiye’nin en iyi mobilya firmaları sıralamasında başlarda yer alan Bassi Design firmasının web sitesine girerek daha önce gerçekleştirmiş olduğu dekorasyon ve mobilya projelerini daha yakından inceleme fırsatı yaşayabilirsiniz.

03 Eki 2022 - 16:13 - Güncel