Kaymakam Vural, Büyükyapalak’ta vatandaşlarla bir araya geldi

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, mahalle gezileri kapsamında Büyükyapalak Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Yüzbaşı Recep Üncü,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin ve daire amirleri ile birlikte mahalle gezilerine başlayan Kaymakam Vural, yapılan kamusal yatırımlar, vatandaşların talepleri ve mahalle muhtarının taleplerini değerlendirmek üzere incelemelerde bulundu.

Kaymakamımız Hasan Hüseyin VURAL; İlçemiz mahallelerinde yapılan kamusal yatırımlar, vatandaşlarımızın talepleri ve mahalle muhtarlarımızın taleplerini değerlendirmek üzere mahiyeti ile birlikte yerinde incelemelerde bulunmuş yapılan yatırımları değerlendirmiş eksiklikleri ilgili müdürlerimize yerinde iletmiş, sorun ve talepleri dinlemiştir.

Burada bir değerlendirmede bulunan Kaymakam Hasan Hüseyin Vural, “İlçemizde ayağımızın değmedi mahalle kalmayacak, hizmetler yerinde değerlendirilerek vatandaşlarımızın sorun, talep ve temennileri mahallînde yapılacak ziyaretler ile tespit ederek, devletimizin varlığını tüm vatan sathında, ilçemizde ve mahallelerimizde hissettirmeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret kapsamında beraberindeki heyet ile birlikte şehit ailelerini de ziyaret eden Kaymakam Vural, şehit aileleri ile sohbet ederek hem gönül hem de taleplerini dinledi.

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, Büyükyapalak Mahallesi ziyaretinde ev sahipliği yapan vatandaşlara, mahalle muhtarlarına teşekkür etti.

30 Eyl 2022 - 17:11 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel